Creation Lamis

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1890-ért megnézem

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. április 24.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1890

Limitált kiadás

Christian Dior Poison parfüm utánzat.

Ár: 1890 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

eternity

2022. február 7.

Reneszánsz megterített asztal-gyümölcsös fűszeressége.
(Most más dupe-ok jobban tetszenek-de nem bántam, hogy ezt is megvettem. Eljön még a közelebbi kapcsolatunk-marad a gyűjteményemben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 7.

Reneszánsz megterített asztal-gyümölcsös fűszeressége.

Cilandi

2020. január 10.

A Poison nekem "AZ ILLAT"... Valahol ez a beteljesülés, a Nő, a termések, fák, az ezotéria és a valóság... Egy eredeti példány 100 ml-esben a fizetésem legalább fele. Ezért gondoltam kipróbálom. Az illata 90-95%-ban azonos, a lényeget nagyon hűen és nagyon hitelesen visszaadja, megélhető vele az az igazi "Poison" érzés. Az intenzitása talán egyenletesebb, mint az eredetié, mert az hatalmas szillázsban terjeng, majd nagyon hirtelen megszűnik. A szillázsával ennek sincs baj, a főnökasszonyom, mikor belépett a tanári szobába egyből megkérdezte, hogy ki gyújtott füstölőt és hol? :D Először még én is olyan értetlenül néztem, aztán az illat hozzám vezetett, hát rajtam igen dominánsak az ezoterikus jegyek :)) Később a barack mindent szépen lecsillapít és bepúderesít, a szilva pedig fenntartja azt a jó kis kellemes fanyarságot. Nagyon csínnyán bánok ezzel is, bár 100-ból van még közel 75 millim, még rendeltem hozzá további 100 millit, biztos, ami biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Saranhuone

2019. augusztus 27.

Illatoltam már az eredetit, volt is belőle fújósom amit nagyon nagyon spórolva csak különleges alkalmakra használtam el, de megmondom őszintén, bármennyire is imádom a Poisont, az ára sajnos nálam túlmegy a lélektani határon, magamnak legalábbis sosem adnék ki érte ennyi pénzt. Szóval beruháztam ennek az illatnak az előző változatára, a Fatal Snake-re, amiből vagy 3 üveget teljes megelégedettséggel használtam el, erre kivonták. Elkeseredve próbáltam új őszi illat után nézni, amikor felfedeztem ezt a változatot, és amikor felfújtam, elöntött a határtalan megkönnyebbülés. Nagyon piciben mintha más lenne mint a Snake, talán ennél kevesebb ideig tart a már említett "banyaillat" és hamarabb jön el a finoman édes, szegfűszeges, puha bájital de egyébként maximálisan hozza ugyanazt a hatást. Édes méreg illat. Séta az őszi avarban. Régi könyvekben lepréselt virágok, aszalt gyümölcs, gyertyák. Volt régesrégen egy gyógynövényes szappan, annak az utóillata jut róla mindig eszembe (mellesleg az eredetiről is azonnal az ugrott be). Egyszóval imádás van (és ima, mert a dobozon itt is a 'limited edition' felirat, szóval ha ezt is kivonják, nagyon mérges leszek).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Adrienn1024

2019. június 13.

Nem ismerem az eredetit, de mivel jókat olvastam róla, megrendeltem ezt az utánzatot.Igazából én valami mély, füstös-fűszeres illatként képzeltem el, de rajtam kissé púderillatú némi szilva-szegfűszeg beütéssel.Az is csak az elején, fél óra múlva édeskés, púderes lett.Ettől függetlenül tetszik,és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

aalexaa

2017. november 16.

Mostanában rákaptam arra, hogy utánzatokat próbálgatok, szerintem nagyon szuper, hogy elérhető áron barátkozhatok illatokkal és tesztelgethetem, hogy melyikre érdemes beruháznom. Na, az eredeti Poison a kívánságlistám élén van. Első kifújáskor borzasztóan megbántam, hogy megrendeltem, iszonyú öregasszonyszagot éreztem, mutattam is a páromnak elkeseredve. Szerinte is nyanyás volt, viszont hozzátette, hogy kicsit bájitalszagú (szóval találó a név:D), aztán pár perc után, amikor már töltöttem volna fel eladásra, rám szólt, hogy várjak még. Milyen jól tettem! Az egyik leggyönyörűbb illat, amit valaha éreztem. Nagyon szokatlan volt az orromnak, egyáltalán nem olyan, mint a most "menő" édes illatok. Az őszhöz nagyon passzol szerintem, kicsit a lehullott avarra emlékeztet az illata. Olyan elegáns, gótikus, kicsit ódon, de csodaszép. Szerencsére jól működik rajtam, habár könnyen lehet, hogy még fiatal vagyok hozzá. Nem mondanám kifejezetten alkalmi illatnak, de az biztos, hogy megkíván bizonyos öltözéket, nem az az illat, amit itthon melegítőnadrágban magamra fújnék. Valamiért csipke, bőr, fekete ruhák, sötét rúzs jut eszembe róla, ha ilyen az "outfitem" tuti érte nyúlok, úgy érzem nagyon illik hozzám. Remélem, hamar összejön az eredetire :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

HuAnita

2017. április 8.

Jó minőségű utánzat. Tartós, kellemes, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Jó minőségű utánzat. Tartós, kellemes, nőies illat.