Creation Lamis

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2019. március 1.

A Christian Dior Hypnotic Poison parfüm utánzata.

Saranhuone

2019. november 16.

Még a nagy meleg idején rendeltem ezt a parfümöt (akciosillaton még kapható volt augusztusban) de akkor valamiért nem volt rajtam illata. Mióta beütött a hűvös, esős idő, azóta viszont egyre többször nyúlok utána. Puha, meleg, mandulás-púderes illat, nem lévén az ilyesmihez elég kifinomult orrom, behatárolni sem tudom hogy mi lehet benne. Az eredeti HP-höz képest nem olyan édes, porosabb. Mióta a megfelelő hőmérsékleten használom, tartós is, a reggeli fújásokat simán érzem délután is, igaz reggel alaposan be szoktam locsolni magam, 100 ml-ből nem spórol az ember annyira :D Tőlem egy 4-est kap, mert a zöld társa (a sima Spell Potion) mind illatban, mind tartósságban lekörözi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.