Creightons

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2015. október 19.

Kiszerelés:   250ml
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1790 Ft

A Creightons Keratin Pro simító és erősítő hajbalzsamja táplálja a hajat a hajszálakat a hajhagymáktól egészen a hajvégekig! Biztosítja számukra a megfelelő nedvességet, elkerülve a száraz, "szálló hajat", és maximális fényt és erőt ad a hajnak.

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

SylvieMcIlrath

2015. november 23.

Imádom! :D Nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam és emellett még ad neki egy természetes fényt is. Tuti,, hogy újra rendelem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.