Crest

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2012. január 21.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Szerezz látványosan fehér fogakat! Az új Crest 3D Whitestrips Vivid egy fogzománc-védő fogfehérítő rendszer, amivel az eredmény garantált!

fpetra1109

2014. szeptember 3.

Őszintén szólva tényleg azt hittem, hogy egy csodaszert fogok kapni, de sajnos csalódnom kellett. Én a professional effectet használom, abból is az újabb fejlesztést, a luxe nevezetűt. Minden utasítást betartottam. Az első 6 után láttam némi javulást, de azóta mintha ugyanolyan sárgák lennének :-( Viszont a mellékhatás az jelentkezik, nagyon érzékenyek tőle a fogaim, már az 1.nél éreztem a hatását, és az érzékenység csak fokozódott. Éppen ezért estére tapasztom fel a csíkokat, és reggelre mondhatni nem érezni annyira. Még van 6 napra elegendő csík, de sajnos tudom, hogy már csodát tenni nem fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Hencida

2014. augusztus 12.

Nekem a supreme professional van meg, ez a legerősebb formája. Engem meggyőztek a vélemények, sokat olvastam utána, úgy rendeltem meg. Van hozzá való fogkrémem is, a kettő együtt valami fantasztikus. Nagyon sok teát iszom egy nap, 2-3 litert és sajnos meglátszódott a fogaimon. Sehogy sem akart már a sárgaság lejönni. Ezeket a matricákat már egy hete használom kb, a fogkrémet tegnap óta és nagyon sokat fehéredett a fogam. Eleinte éreztem 1-2 napig, hogy érzékenyebb, de most már ilyen mellékhatása sincs. Reggel felteszem, fogmosás előtt, rajta van fél órát, utána megmosom a fogaimat. Ha elfogy ez a legerősebb, akkor utána professional effect-et fogom használni, hogy fenntartsam a fogaim fehérségét. Sokkal kedvezőbb áron rendeltem az ebayről, nagyon szuper termék. Kíváncsi vagyok a kúra végeztével mennyivel lesz fehérebb még ettől is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Bucanka

2014. január 28.

Tegnap írtam hogy átveszem a kis matricáimat. :) 14 db van ugye a dobozban, és egy tasakban van 2 db matrica (hosszú felülre, rövidebb alulra). Tudom, hogy azt mondtam, hogy majd ha végigcsináltam, akkor fogok írni, de muszáj megosszam az eddigieket! Én nem nagyon hittem benne megmondom őszintén, még a youtube-os videok, és a blogos képek ellenére sem, de hát gyerekek ez tényleg csinálja a dolgát! Tegnap estre raktam fel az elsőt (ugye 30 percre)..Az első 10 perc után kezdtem érezni, enyhe nyilaló érzést/ebből következtettem, hogy tényleg hat a cucc/. Ici-picit érzékenység jött elő, de azt gondolom ki lehet bírni..és különben is a szépségért meg kell szenvedni! ::D Már tegnap este láttam hogy a sárgás részeket halványitotta picit, azonban a szemfognál még nem igazán. Aztán most reggel is felraktam. És azt kell mondjam, hogy már most látom a különbséget! Nem gondoltam volna..persze még nem szembetűnő annyira, hogy úristen..de ezek után majd kíváncsi leszek mi lesz ha végigcsináltam! Lefotóztam honnan indultam és lefotózom majd mi lett a végeredmény és igyekszem valahogy megmutatni nektek!!! ;) De én már most elégedett vagyok, mert LÁTOM hogy csinálja! :D :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

sszöszi

2013. december 19.

Én is a professional effect-et használtam, a neten olvastam valahol, hogy abban 10%-os a hidrogén található, Magyarországon, amit forgalmaznak abban pedig 6% (Whiteline). Ezt a Crest márkájút 20 napon keresztül kellett használni, napi egyszer fél órára. Én egy évvel ezelőtt használtam a Whiteline fogfehérítőt, cigiztem meg kávéztam, és a cigiről való leszokás után használtam. Akkor fehérebbek lettek a fogaim, de idén nyáron úgy döntöttem, hogy ezt próbálom ki. Ebayről rendeltem kb 11 ezer forint volt, ingyen postával. Ennek a gyengébb változata az, amelyiket napi 2x kell használni, és 14 napra elég, az a magyar Whiteline-nak felel meg kb. Én kipróbáltam úgy is, hogy napi 2x használtam, hátha gyorsabban lemegy a 20 nap. Hát nem volt jó ötlet :D 2-3 napig bírtam, úgy nagyon érzékenyek voltak a fogaim. De így nem volt probléma napi egyel. Amit észrevettem, hogy a fogaimon apró fehér pöttyök jelentek meg (1-2 fogamon csak), de az még aznap elmúlt, gondolom a hatással együtt járhat. Nem károsodott a fogam, nagyon nagyon szép fehérek lettek! Nemrég voltam fogorvosnál, az első fogamban tömést cseréltek, és a legvilágosabb szín is sötét lett egy nagyon picit. Megkérdezte a doki, hogy voltam fogfehérítésen? Tehát ennyire látványos ;) De azt mondják, hogy évente meg kell ismételni a kezelést, szinten tartás végett, és persze az eredményt csak úgy lehet megőrizni, ha mellőzzük a cigit, kávét, vagy legalábbis minimálisra csökkentjük. Így a leghatásosabb az eredmény. A kezelés közben is mellőzni kell a kávét legalább. Nagyon utánaolvastam a témának, mielőtt megvettem, úgyhogy gondoltam, mindent megosztok veletek :) Egyébként azt mondják, hogy a Blend a meddel egyenlő, csak a crest a külföldön használatos név. Tájékoztatásul egy kép: http://images.amazon.com/images/G/01/hpc/detail-page/12_CST_CWS_APages_CompareWS2_B00336EUTK.jpg

Aki gondolkodna rajta, hogy vágjon e bele, a válaszom IGEN! Ennyi pénzért ilyen jó eredményt kár lenne kihagyni... :) 5****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Sindy6

2013. július 9.

A világ legszuperebb fehérítője!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

A világ legszuperebb fehérítője!

Sindy6

2013. április 24.

Imadom,csodaszer!!!!!!!!!! Rengeteg arnyalattal fehérebb a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Imadom,csodaszer!!!!!!!!!! Rengeteg arnyalattal fehérebb a fogam.

asha

2013. április 10.

Én Crest-ből a Professional Effects-et kaptam nővéremtől karácsonyra, amit 20 napig kell használni. Több árnyalatot fehérít a fogakon, ajánlom azoknak akik kávéznak :) Használat elején érzékeny lesz a fog hidegre-melegre, meg kicsit olyan feszülő érzés is van (nem tudom elmagyarázni), de ki lehet bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

orsi1011

2013. április 10.

rengeteg félét elhasználtam belőle, és hihetetlen jó, az esküvőm előtt kezdtem el használni h a nagy napra szép legyek. Szépen működött, páromnak is adtam belőle :D nagyon gyorsan és szépen fehérít, bár érzékenyeknek nem ajánlatos
használat utáni 1 hónapban sokat kopik a szín de utána megtartja a színét...
olcsó és felér egy fogorvosi fehérítéssel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

használat utáni 1 hónapban sokat kopik a szín de utána megtartja a színét...
olcsó és felér egy fogorvosi fehérítéssel :D

Testbe

2012. december 1.

Nem tudom, pontosan ez van-e meg nekem is, de nekem nagyon bevált!! Öt "csíkot" használtam csak, és szemmel láthatóan fehérebbek lettek a fogaim. :) Nagyon érzékeny fogaim vannak, de semmi gond nem volt, nem csípett, nem irritált. Ebayen viszonylag olcsón hozzá lehet jutni, ezért nekem maximálisan 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

beautygeek

2012. november 23.

Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Nagyon jó!