Crest

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dodessz, Módosítva: 2014. július 30.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Crest Whitestrips Fogfehérítő tapasz klinikailag bizonyítottan a fogorvosi rendelőkön kívül elérhető legjobb fogfehérítő az Egyesült Államokban. Sőt, hatása bizonyos fogorvosi fehérítésekkel egyenértékű, ezért az amerikai fogorvosok által a leginkább ajánlott fogfehérítő termék. Használatával 20 év lerakódott elszíneződését tudja eltávolítani, és átlagosan 4 árnyalattal (fogorvosi színmérő skálán) fehérebb fogakat biztosít. A Blend-a-med Fogfehérítő Tapasz 6% hidrogén-peroxid hatóanyagot tartalmaz, hatására a fog elszíneződései (pl. a dohányzás, kávé-, teafogyasztás, tetracyclin-kezelés következtében kialakult foltok) elhalványulnak, így a fog fokozatosan kifehéredik

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dodessz

2014. július 26.

Egy ismerősömtől kaptam Amerikából, és már egy hete használom :) A fogaim tényleg fehéredtek, van, hogy érzem, hogy a fogaim picit fájnak tőle, akkor kihagyok egy napot :) szerintem a viselése se kényelmetlen, bár azért nem mennék ki az utcára, hiába átlátszó :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.