Crest

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Crest Whitestrips Fogfehérítő tapasz klinikailag bizonyítottan a fogorvosi rendelőkön kívül elérhető legjobb fogfehérítő az Egyesült Államokban. Sőt, hatása bizonyos fogorvosi fehérítésekkel egyenértékű, ezért az amerikai fogorvosok által a leginkább ajánlott fogfehérítő termék. Használatával 20 év lerakódott elszíneződését tudja eltávolítani, és átlagosan 4 árnyalattal (fogorvosi színmérő skálán) fehérebb fogakat biztosít. A Blend-a-med Fogfehérítő Tapasz 6% hidrogén-peroxid hatóanyagot tartalmaz, hatására a fog elszíneződései (pl. a dohányzás, kávé-, teafogyasztás, tetracyclin-kezelés következtében kialakult foltok) elhalványulnak, így a fog fokozatosan kifehéredik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Rebeka_R09

2021. június 15.

5 napos kezelését próbáltam, és látványosan fehérítette a fogamat. Sokat kávézom és segített normál színárnyalatot adni a fogsoromnak. Én is ajánlom mindenkinek a fogkőeltávolítást, legalább a látványosabb eredmény miatt is, de amiatt is lényeges, hogy ne legyen foltos a fogunk az eljárást követően. Évente szerintem 1x max. 2x érdemes használni, attól függően ki milyen ételeket/italokat fogyaszt. Nálam fellépett kis mértékű fogérzékenység a kezelés időszakában, de hamar elmúlt. Mindenki tartsa be az előírásokat, hogy ne okozzon komplikációt a termék! Az eMAG-on kapható az 5 és 10 napos kiszerelése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Ftunde900111

2021. január 23.

igen igen és igen. csodát művelt a fogaimmal. Mindenki dícsérte, hogy mitől ennyire szép fehérek a fogaim, és ennek már két évem hogy használtam. Ideje újra megrendelnem. Fogkrémmel együtt használtam és tényleg csodaszer:) Ha túl gyakran használjátok okozhat egy kis fogérzékenységet, de nem vészes:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Aurelia

2021. január 19.

Sajnos szinte semmit nem fehérített a fogaimon. Nem is értem. Annyira egybehangzóan írták a legtöbben,hogy tényleg fehérít, hogy biztos voltam benne, hogy valamennyi eredmény azért lesz. És semmi! Már 6 napja használom (10-es csomagot rendeltem emagról), és eddig nem volt semmi érzékenység-gond, de ma hajnalban felébredtem a fogfájásra, az egész alsó fogsorom erősen, nyilallva fájt és fáj most is. Érzem,hogy múlik, de nincs eredmény ami megérje az áldozatot, úgyhogy így végképp csalódott vagyok. Természetesen, ha a maradék 4 tapasz változtat a véleményemen,azt is megírom majd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Iminbeauty

2020. szeptember 8.

Megéri, tényleg használ! Volt már orvosi fogfehérítésem is és próbáltam a Crest 10 valamint 30 perces változatát is.
Összességében kevésbé fájdalmas és költséges, mint az orvosi fehérítés.
Az 5 napos kezelés eredménye is látványos. Számíts azonban arra, hogy a fogaid érzékennyé válnak ami miatt egy pár napig nem lesz túl magasan a komfort érzeted. Én ilyenkor sensodyne fogkrémmel mosok fogat és néha rajta is hagyom a fogaimon, ami csökkenti az érzékenységet. A kezelés végeztével ez a mellékhatás elmúlik a fogak pedig fehérek maradnak.
Éve óta nem találtam ennél jobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Összességében kevésbé fájdalmas és költséges, mint az orvosi fehérítés.
Éve óta nem találtam ennél jobbat!

eszterszekely

2020. április 6.

Majdnem 6 éve használtam így most kissé elbizonytalanodtam hogy a Crest termékei közül ez volt e, mert látom több változat is van, de úgy rémlik nem volt semmi extra megnevezése mint a "luxe" és társai.
A lényeg ami elsősorban mindenkit érdekel egy fogfehérítő termék kapcsán hogy hatásos e. Hát az nem kifejezés!!!!! A gyárilag kissé vaj színbe hajló fogaim végre csodálatosan, vakítóan hófehérek lettek. Azóta is imádom visszanézni az akkor készült képeket. :) És elég sokáig ki is tartott a hatás, pedig nem mondtam le egyáltalán a fogat elszínező ételekről/italokról. Még évek múlva is volt aki megkérdezte voltam e fogfehérítésen. De önmagamon nagyjából fél-1 évig láttam igazán a hatást.
A használata ha jól emlékszem úgy történt, hogy 10 (?) napon át minden nap fél órára fel kellett tapasztani az egy tasakban lévő átlátszó matricákat az alsó illetve a felső fogsorunkra és 30 (?) percig rajta hagyni. De azért ne ez alapján álljon neki senki! :) Ajánlatos nyugalmi állapotba helyezkedni és a nyálunkat úgy nyelni hogy minél kevésbé érjen a nyelvünk a fogaink hátsó feléhez mert minden ilyen alkalommal nyelünk egy adag hidrogén-peroxidot is (gondolom ebben is az van). Ez az egy ami aggaszt. Nem volt jó érzés egyáltalán. Viszont legalább fogérzékenységet nem okozott, bár az egyik barátnőm is felbuzdult az eredményen és szintén elkezdte használni, neki viszont olyan érzékenyek lettek a fogai közvetlenül az első alkalmak után, hogy csak a felét csinálta meg de így is hozott eredményt (mondjuk neki eleve fehérebbek a fogai).
Most tervezem hogy ismét nekilátok, de az alsó fogsorra való kis matricát kihagyom. Teljesen felesleges. Hatalmas nyitott szájú hahotákra vagyok képes de szerintem még akkor sem nagyon látszanak az alsó fogaim egy mosolynál meg főleg nem, viszont a kioldódó vegyszer mennyiségét így a felére tudom redukálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

marcsi1233

2019. november 18.

Én használtam 10 darabos kezelést, felénél feladtam, mert nem láttam érdemi változást a fogaim színén. Érzékenyek lettek a hátsó (!!) fogaim a következő napon, pedig használtam Sensodyne fogkrémet előtte és utána is. Két-három naponta haszáltam első 3 alkalommal, majd hetente egyszer. Még próbálkozom vele, nem dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

BeataK

2019. október 1.

Első körben orvosi fogfehérítésre szerettem volna menni, mert alapvetően nem hiszek az ilyen otthoni csodamódszerekben, de aztán az asszisztens lebeszélt róla, mert csak 1 árnyalatot tudtak volna fehéríteni a fogaimon, azért meg kicsit húzósnak éreztem volna 60 ezer forintot. De csak nem hagyott nyugodni az az 1 árnyalat, ami főleg a szemfogaimon volt észrevehető. Elkezdtem böngészni a Krémmánián, hogy mi a legjobb fogfehérítő és az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Áldom az eget, hogy emellett döntöttem és spóroltam egy csomó pénzt. 10 alkalmat csináltam végig eddig, az 1 árnyalat fehéredést már elértem, nagyon elégedett vagyok.
Fájdalmat, nyilallást néha tapasztaltam, de kibírható volt.
Én a használata előtt mindenkinek javaslok egy fogorvos látogatást fogkőleszedésre, szükség esetén tömésre, a legjobb és legbiztonságosabb eredmény érdekében. A napi 1 tapaszt szerintem nem érdemes túllépni, ennyi pihenőidő kell a fogaknak.
Amit ez a kis tapasz megtehetett, azt megtette, az apróbb elszíneződéseket gyönyörűen eltüntette a fogaimról, a szemfogaim is sokkal világosabb lettek. (Mivel szőke, kék szemű, fehér bőrű vagyok, nem dohányzom és alapvetően nem voltak sárga fogaim, ezért nem is voltak irreális elvárásaim.)
Ja, és érdemes legalább 2 alkalmanként fotózni az eredményt természetes fénynél, mert hozzászokik a szem és úgy tűnik, mintha nem lenne hatása. Én is a képeket visszanézve csodálkoztam rá, hogy mennyit változott a fogszínem.

Megy az 5 csillag, abszolút újrarendelős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Fájdalmat, nyilallást néha tapasztaltam, de kibírható volt.

Megy az 5 csillag, abszolút újrarendelős!

Beatbeauty

2019. augusztus 15.

Próbáltam már néhány itthon használható fogfehérítőt súlyos pénzeket adtam ki érte de nyilván semmi eredménye nem volt egyiknek sem. Pedig a használatuk előtt mindig elmentem a fogorvoshoz leszedetni a fogkövet és átpolíroztatni a fogam a jobb eredmény érdekében. De sajnos semmi hatást nem értem el egyikkel sem nyilván mivel mindegyik peroxid mentes volt de azért valamennyi eredményt még is csak elvár az ember főleg hogy nem pár ezres termékeket próbáltam. Itteni vélemények alapján rendeltem meg egy 10 alkalmas pakkot az emagról. Izgatottan vártam hogy kipróbáljam. A leírás szerint mindennap felhelyeztem a csíkokat fél órára. Az 5. Alkalom után iszonyatosan fájtak a fogaim ezért abba hagytam egy hétre. Úgyhogy én nem javaslom mindennapos használatra!! 2-3 naponta elég!Végül a maradék 5 tasakot úgy használtam hogy 3 naponta. Brutálisan kifehérítette a fogam én ilyet még nem láttam. Alapjáraton nem annyira sárgák a fogaim de egy pár éve sajnos elkezdtem dohányozni ami igen csak megsínylette a fogsorom,besárgult főként a szemfogaim. Plusz pont hogy ahol nem egyenes a fogam a rugalmas csíkoknak köszönhetően szépen oda tudtam igazítani. Nekem nagyon bevált tuti újrarendelős! De szerintem egy évben elég 1 max 2szer megcsinálni a fehérítést hogy ne károsítsa a fogzománcot! Csillagos 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

tiri

2019. július 23.

Nagyon hatásos és az eredménye tartósan megmarad.Nekem is fájt valamennyire, de nem volt kritikus.Tudtam, hogy minden hatásos fogfehérítés fáj a peroxid miatt, mert a fogorvosi fogfehérítés is ezzel történik.Szerintem egyedi, hogy kinek mennyire fáj, nekem megérte és mindenképpen újrarendelem a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Vigike

2019. június 27.

A legjobb dolog, ami valaha történt velem. Alapjáraton is sárgás árnyalatúak voltak a fogaim, amire a fogszabályozó csak rátett egy lapáttal. Szóval önbizalmam nem sok volt.
Kicsit féltem a használatától a vélemények miatt, hogy mennyire fog fájni, de nálam egyáltalán nem váltott ki semmilyen negatívumot. Nem volt érzékeny, nem fájt, a hideg kajákat ugyanúgy tudtam enni, mint előtte. Kétszer nyilallt bele csak egy pár másodpercig a fájdalom: egyszer az első alkalommal a használata közben, majd az ötödik alkalom után. Ez a kellemetlen érzés mindkétszer rövid ideig tartott, és el is múlt azonnal.
Az eredmény nagyon hatásos, ahhoz képest amilyen volt. Mindennap használtam 20 napig szigorúan fél órát, amit nem léptem túl egyszer sem. Kényelmes, nem macerás a felvitele.
Újra fogom venni, egy pár hónap múlva, lehet az egyel erősebb változatát.
Ár/érték arányt tekintve engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Újra fogom venni, egy pár hónap múlva, lehet az egyel erősebb változatát.
Ár/érték arányt tekintve engem meggyőzött.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0