Crystal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   40 g és 120 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2017. november 11.

Kiszerelés:   40 g és 120 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alumínuium-, parabén-, és illatmentes.

Ár: 1000 , Eladó: altair
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de kérés esetén postázom is, szállítási díj ellenében
Melinda8

2019. július 29.

Többféle alumentes deót próbáltam már, de egyik sem vált be, mert izzadósabb vagyok.Nyáron alapnak használom ezt a sticket, de most viszketni kezdtem az itthon használt deóimtól, így csak ezt használom és így is jó, bár napközben frissítek vele, de elégedett vagyok. Vigyázni kell vele, hogy ne ejtsem le, mert kettőt már tönkretettem így, de újraveszem, mert tartós és hatékony.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

culinnan

2019. július 1.

Paraméterek: Iszonyatosan izzadós fajta vagyok, amihez kellemetlen izzadtságszag is társul.
Vélemény a CRYSTAL deo-ról röviden és tömören: zseniális, maximálisan meg vagyok elégedve vele és nagyon hálás is vagyok ennek a terméknek (lassan 1 éve használom). Azt kívánom, bárcsak 20 évvel ezelőtt fedeztem volna fel. (Rejtély számomra, hogy miért nincs jobban reklámozva és terjesztve, mert 1 évvel ezelőttig még hallomásból sem ismerték körülöttem.)

Sulis korom óta kénytelen voltam valamit használni, de az Adidas spray-n kívül semmi se fedte el a testszagot hatékonyan. Később a VICHY piros kupakos Stress Resist 72h-s golyós deoja vált még be, megszüntetve a testszagot, viszont nagyon nehezen száradt a bőrömön és a ragacsos érzés miatt leváltottam.
Az eddigiek során végigmentem neves márkák által gyártott deo spray-ken és golyós deo-kon: Rexona, Garnier, Nivea stb teljesen hatástalanok voltak egy hosszú nap végére. Pár éve folyamatosan próbálkoztam naturkozmetikum márkák termékeivel is: alverde, Olivia Natural, házilag készített szódabikarbónás krémdeo. Sajnos ezek is harmat gyengéknek bizonyultak a szempontomból. Már már kezdtem feladni a küzdelmet és úgy gondoltam, hogy egész életemre az Adidas spray mellett ragadok, mikor kipróbáltam a CRYSTAL deo-t.

Bővebben a CRYSTAL deo-ról: Tömb kiszerelésben használom leginkább de golyós deoja is nagyságrendekkel jobban bejött mint bármi egyéb korábbi márka. Negatívumot igazából nem is tudok mondani, hacsak nem azt, hogy frissen zuhanyzás után kell használnom, hogy tényleg hasson. (Ha zuhanyzás nélkül használom, akkor nálam se tud feltétlenül csodát tenni.) Pozitívumot annál többet tudok említeni: Azonnal megszárad és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet az emberen (még a golyós deo változata se), a ruhákon nem hagy fehér foltot, amitől azok elszineződnének. Ha nap végére van is folt a ruhámon vagy egy minimális szag (valaki korábban bepállott, dohos szagként emlegette de nem klasszikus értelemben vett kellemetlen testszag) az elmúlik rólam is meg a viselt ruháról is miután megszáradt, ami a mosásnál hihetetlen előny. Bónusz pont nálam, hogy összehúzó hatása miatt izzadásgátló hatást is kifejt (tudom, hogy nem is próbálják izzadásgátlónak eladni, de nálam valahogy így is működik). Ezelőtt soha életemben nem tapasztaltam semmilyen terméktől izzadásgátló hatást. a Crystal deo ezt is megdobta, úgyhogy bátrabban merek szűk pólókat és pulcsikat hordani. Nem utolsó sorban gazdaságos is, mert hihetetlenül lassan fogy a kristálytömb, valószínüleg évekig kitart ha nem ejtem el.

Egy szó mint száz, mindenképpen megér egy próbált annak is, akinek korábban semmi sem működött. Itt vagyok rá élő bizonyítéknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

iorsika

2019. június 23.

Amikor terhes lettem, elhatároztam hogy kizárólag natúr kozmetikumokat fogok használni ezentúl. A dezodor téma volt talán a legnehezebb. Próbáltam mindent: a golyósaktól ragadtam, a pumpásak végigfolytak a honaljamon, a stiftek összeálltak a honaljban egy ragaccsá, az alumentes deo sprayk után is büdös voltam. Teljes kudarc volt számomra az összes, hiába kenték, fujtam magam 2 óránként, annál rosszabb volt. Míg végül itteni véleményeket nézegetve megvettem az első mini tömbömet. Sokáig csak önmagában használtam. Eleinte bizony volt izzadságszag. Viszont ez kb 3 hónap alatt elmúlt, mire hozzaszokott a bőröm, és a méreganyagok is távoztak. Munkahelyen és nyáron szeretek fölé jó illatú alumentes deot is fújni. Már 5 éve megbízható társam, nem cserélném le semmilyen más dezodorra. 1 mini tömb kb másfél évig elég. Nagyon kell vigyázni hogy le ne ejtsd-sajnos én 2szer is így jártam- mert ripityára törik! Ahogy fogy a végén izegmozog a tokban, ezt megoldhatták volna jobban is, mert így sosem lehet teljesen elhasználni az egész tömböt. Szóval, aki száraz honaljat és frissességet vár tőle, ő hatalmasat fog csalódni. Ez egy sótömb. Izzadunk tőle, mert azt nem gátolja. Nyáron azota nem hordok olyan anyagú vagy sötét színű pólókat, stb amin látszódhat az izzadtsagfolt. Vagy csak világosakat. Ugyanúgy csatak víz leszel nyáron ettől is, de! És itt jön a de. Ha a nap végén leveszem a vizes honaljú felsőmet, reggelre megszárad és abszolút nincsen izzadtságszaga! És ez nagy különbség. Hiába, aki a természetes mellett teszi le a voksát, annak változnia kell és kompromisszumokat kötni. Nekem megérte 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

veronka052194

2019. június 18.

nem hittem el, hogy ennyire jól működik. Semmi illat, ugyanúgy izzadok, de egyáltalán nincs kellemetlen szagom nap végén :D

Up: most nyáron beszereztem egy fújós Bale dezodort, mert kevésnek bizonyult ez...télen remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

rekamer

2019. április 11.

Nekem a 120 grammos kristálytömb van meg, elég vegyes érzéseket táplálok vele kapcsolatban.

Első kő dezodorom, sok összehasonlítási alapom nincs. Bioboltban találtam, de eléggé elszállt áron, ha jól emlékszem 2400 ft körül volt.

Tavaly nyáron vettem, előírás szerint zuhanyzás után benedvesítve kell bedörgölnie magát vele az embernek. Már akkor hónalj szaga lett a tömbnek, ami az istenért nem akart kiszellőzni (egyéni szoc problem). Nappal semmit sem védett. Behajítottam a szekrénybe, hagytam ott porosodni.

A héten elfogyott a sima dezodorom, pénzt nem akartam költeni, újra elővettem. Tavasz van, nincs meleg, nem izzadok még különösebben.
Most azzal a különbséggel használom, hogy zuhanyzás után is meg reggel felkelés után is bekenem magam vele. (A használati módot még most is szoknom kell "normális" deokhoz képest.)

Amennyire rosszul teljesített legutóbb, annyira jól teljesített most. Nem izzadok, nem vagyok büdös és fekete ruhán nem hagy foltot. Hozza, amit ígér.

A tartójával nem vagyok én sem kibékülve, úgy érzem, egy erőteljesebb mozdulat és kitörik a helyéről és összetörik (vagy a mosdókagyló törik össze alatta).

Jó pont, hogy illatmentes és nem rondít bele a parfümök illatába.
(Amúgy a csomagoláson miért férfi dezodort ír? :'D )

Meglátjuk, hogy melegebb időjárásban hogyan fog teljesíteni, valamint sportolás mellett. Egyelőre adok neki 5 csillagot.

Update: Sétáltam három utcát bőrdzsekiben 10 fokban, máris csatakos és büdös vagyok mindenhol, reggel és este kenés mellett is.
Rohadt nagy humbug az egész, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Jó pont, hogy illatmentes és nem rondít bele a parfümök illatába.
(Amúgy a csomagoláson miért férfi dezodort ír? :'D )

Rohadt nagy humbug az egész, pénzkidobás.

Szonja114

2019. március 28.

Te jó ég!! Ez maga a megvaltas, a csoda! Annyi de annyi “mindenmentes” dezodort kiprobaltam, egyszeruen egyik sem müködött, pedig én nem vagyok kihivas, nem vagyok annyira izzadós, de mégis iszonyat büdös lettem mindig ezektől a mentes cuccoktol ( büdösebb, mintha nem is használtam volna semmit...) De ezt felkenem reggel, és egész nap nincs kellemetlen szag, plusz rögtön mélyvízbe dobtam, mert futás előtt közvetlen kentem fel, és tökéletesen működött! Meleg szívvel ajanlom mindenkinek! Ár-érték arányban egyáltalán nem vészes, mert a nagyobb adag 2000 Forint, de nagyon sokáig elég, 8-9 -10 hónapig nagyjából, ezalatt az idő alatt elfogyasztok 3-4 másikat, ami pénzben sokkal többre jön ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Alice83

2019. március 7.

Igazából semmi extra, olyan mint a többi timsó kő dezodor..utazási méretű deokőt akartam arra nagyon jó lesz, de nem értem h a kupakja miért olyan magas a deokőhöz képest az alját meg nem lehet kellően megfogni, szóval csak a csomagolással van egy kis gondom..apropó az ára kissé elszállt ahhoz képest h csak 40 g 1000 ft-ért lehet venni, 900-ft ért lehet venni müllerben Murnauers márkájút ami 100g..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Zsui

2018. május 15.

12 éves lányom a hormonális változások miatt iszonyatosan izzadós és szagos lett. 3 hónapja rendeltem neki ezt a deót. Nagyon megvagyok vele elégedve, azóta nincs izzadság szaga, még egy húzós két tesis iskolai nap után se. Már magamnak is vettem, én is nagyon szeretem. A ruhát sem keni össze, és mellette bármilyen parfüm érvényesül mivel ez illatmentes és nem utolsó sorban alumínium és parabén mentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 15.

lafarie

2018. január 26.

Tudatos vásárlásaim egyik első darabja. Nekem általában csak a stressz okoz kellemetlen szagokat. Ha tudom, hogy húzós napom lesz, azért fölé kenek egy alus Niveát, mert önmagában ez nem elég. Egyéb helyzetekben szépen teljesít. Nagyon sokáig elég. Tetszik, hogy illatmentes, nem nyomja el a parfümömet. A csomagolásával viszont nem vagyok elégedett. Nagyon hamar kiesik a tartójából. Egy óvatlan pillanatban könnyen végezheti a csapban darabokra törve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Rencs

2018. január 22.

Nekem sajnos napközben semmit sem ér :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Nekem sajnos napközben semmit sem ér :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.