Crystal

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. június 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Megújult változat

A Crystal essence természetes dezodorok ásványi sókból készülnek, diszkrét illatanyagok hozzáadásával, meggátolják a kellemetlen illatok kialakulását.

artemiszkde

2020. december 1.

Már régóta csak alumentes dezodorokat használok, ezt a kamillás-zöldteás verziót még az iHerb-ről rendeltem és a könnyű kezelhetőség miatt talán még jobban is szeretem, mint a body deodorant "kő" változatot. Kellemes az illata, pont jó, nem tolakodó. Nekem a hatása is megfelelő, pedig izzadós típus vagyok. Mondjuk amióta nem akarom elnyomni az izzadást, azóta talán nem is büdösödöm annyira. 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 1.