Crystal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: depecheke, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A testszagot okozó baktériumokat szünteti meg. Nem izzadás gátló készítmény. Nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és a bőr felületén sem. Hipoallergén. Nem tartalmazz aluminíum-klorohidrátot, parabént, alkoholt.

Alice83

2019. április 19.

Iherbről rendeltem 4 dollárért, így azért megéri..nagyon jó az illata és hatásosnak is gondolom így 30 fok körül legalábbis..majd ha jő a kánikula akkor egy erősebb deora váltok..régebben alverdét használtam hát ez a márka ezerszer jobb..jó alternatíva lehet azoknak akik szeretnének egy kicsit "tisztább" terméket használni..
Folyt..le kell pontozzam mert telített sóoldatot készítettem a sódeómból és ugyanaz a hatás illat nélkül..ehhez képest ez bizony drága mert alig fogyott a murnauers sódeómból igaz csak 50 mltert készítettem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

jemelja

2016. augusztus 5.

Az jó, hogy mindenmentes, az illata is kellemes, visszafogott, de cserébe a nap közepén már újra kell fújni, nem tart ki, mert nem gátolja az izzadást, és a szagok elkendőzését sem tudja szakadatlanul produkálni, szóval táskában cipelős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Riccah

2016. január 10.

Nekem kamilla és tea illatban volt meg, nyáron jó barát, mert frissít, mint egy jó kis zuhanykapu, az illata nem tolakodó, nem is tartós.
Másért nem, a frissítő hatása miatt venném maximum újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Másért nem, a frissítő hatása miatt venném maximum újra.

orybea

2015. december 1.

Finom, friss, de visszafogott illata van. Nem akadályozza az izzadást, csak a szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Patriciatakacs

2015. szeptember 14.

Az igazi forgalmazója az Aphrodite97 Kft a 13. kerületi Visegrádi utca 60.ban! Sokkal olcsóbb ott mint a Rossmanban! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Mooca

2015. április 18.

Kb. 2éve ezt használjuk a párommal,egész jó de ha nagyon izzadsz,stresszelsz azért ettől kell egy kicsit erősebb dezodor is.A sprays nekem most bedugult úgy h legközelebb golyósat veszek. De azért mert természetes alapú és nincs benne aluminium ezért 5 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

senskin

2015. április 3.

Nagyon jó, de nekem a golyós marad. :) A pumpásból nekem nem jön ki, a felénél már le kellett csavarni az egészet és úgy öntögettem ki. A levendulással kétszer is úgy jártam, hogy nem lehetett kifújni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

raczdetti

2014. március 18.

Sokféle natúrkozmetikum dezodorját próbáltam már (Dr. Organics, Alverde, Alterra. natúr kristálytömb, stb.), de ez az egyetlen amit sportoláshoz is bátran használok. Az izzadást valóban nem akadályozza meg, mivel nem zárja le a pórusokat. Viszont az izzadságszagot 100%-ban. A kamillás fél fokkal talán jobban, de a gránátalmás is tökéletes, és szerintem ennek a legfinomabb az illata. Létezik még levendulás változatban is. Bioboltban beszerezhető, 1500 Ft körül van az ára.

Szerintem kategóriájában csodaszer - lenne, de a természetes ásványi alumínium (Potassium alum) összetétele nem győzött meg...egyes nézetek szerint közel ugyanaz vonatkozik rá, mint a mesterséges Ammonium alum-ra. Bár a természetben előforduló timsónak pl. nagyobb a molekulája mint a szintetikusan előállított alumíniumvegyületeknek, így talán nem tud a bőrbe annyira bejutni. A Magyar Rákellenes Liga ajánlásával van felmatricázva, de én ezekben az ajánlásokban valahogy nem hiszek, mert:

A Forever termék (A Magyar Természetgyógyász Szövetség matricázott ajánlásával), ami szintén remek, hatásos alternatívának tűnt, és egy rövid ideig használtam, májkárosító és rákkeltő Triclosant tartalmaz...

Most ott tartok hogy a sima szódabikarbóna a legjobb megoldás, de ez a sötét ruháknál nem szerencsés, mert foltot hagy, és hosszútávon sajnos kiszárítja a bőrt.

Szóljon nekem aki talált olyan tökéletes natúrdeót, ami intenzív sportolás közben is megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

ribizli1122

2013. augusztus 4.

Kipróbáltam strandolásra melegrekordos vasárnapon, az előzetesen is nyárillatú kamillás-zöld teás változatot. Ilyen körülmények között az izzadást akadályozni felesleges időtöltés nálam, ezzel a kis oldattal pár zuhanyozás mellett egész jól, időnként friss illatúan lehet strandolni, ezért adok 5*-ot. Normál körülmények között azért nem merném használni, de erre pont jó. (+ nem negatívkodni szeretnék, de úgy tudom, ebben is aluminium van, igaz ez az al-só más, mint a szokásos deokban, így annyiban kedvező, hogy nem ugyanaz az aluminium só terhel, hanem egy kicsit más).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

karli

Korcsoport: < 18
2013. március 14.

Imádom, jobb mint a golyós változat, sokkal több van benne és egyszerűbb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. március 14.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance