Crystal Nails

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• PolyHybrid technológiájának köszönhetően tartósabb és sokkal nagyobb fedőképességű. Színei megemelt pigmenttartalommal rendelkeznek. A benne lévő lapított ecset ráfekszik a körömre, így az anyaggal pontosabban, egyenletesebben lehet dolgozni. Az egyedi színazonos üveg nemcsak mutatós, hanem praktikus is:  vendéged első pillantásra kiválaszthatja kedvenc színét.
  • Krémesebb állagú, rugalmas és oldható. Nincs sérülés, karcolódás. Természetes körmökre használjuk.
  • Az anyag alapozó zseléje a Base Gel, fedőzseléje, a Clear 0/Top CrystaLac-kal vagy körömerősítés esetén az Easy Off Top Gel.
  • A 3 STEP CrystaLac-ok tartóssága 3 hét.
  • Leoldása maximum 10 perc  (a köröm vastagságától és az oldószertől függően)
  • A CrystaLac UV vagy LED fényre is teljesen megköt.

lia0000

2020. december 25.

Magasan veri a konkurenciát. A világosabb árnyalatoknál szükséges akár 3 réteg is.. Nekem nem mindig van kedvem ezzel bajlódni. De legalább nagy a színválaszték és könnyen lehet használni az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

kovacsnikoletta92

2020. szeptember 3.

Évekig a DN színes lakkjait használtam, amivel meg voltam elégedve, viszont mióta kipróbáltam a CN 3 step lakkjait, azóta várom, hogy elfogyjanak és be tudjak vásárolni ezekből a kis csodákból.

Nagyon jó óaz ecset kialakítása és a szélessége is, gyorsan viszont sokkal pontosabban lehet vele dolgozni, mint egy vékony ecsettel, bár szokni kell. A lakkok nagyon szépen pigmentáltak, 1 réteggel is szépen takarnak és az állaguk is nagyon jó, kellően terül, viszont nem folyik koordinálatlanul.
Tartósak és könnyen oldhatóak, de minden az alap lakkon múlik, ami nálam most a CN compact base gel. Fedőlakknak még a DN 2in1 lakkot használom, mert kidobni nem fogom, de ha elogy, biztos, hogy CN fedőlakkot fogok venni.

Engem megvettek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Engem megvettek :)

Fehereszti

2020. július 17.

Nagyon szeretem ezek a kedvenc géllakkjaim. Könnyű vele dolgozni, nem fed kevésbé jól mint a one stepek, tartós, és szuper szép színekben érhető el. Nekem nem okozott még csalódást, ellenben más olcsóbb márkákkal. Van vagy 7 színem már, de biztosan lesz még több is! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

rafi

2020. június 8.

Kezdő otthoni géllakozó vagyok (a karanténhelyzet megkívánta, aztán maradt hobbiként), és egyelőre nem próbáltam más márkák géllakkjait, mert nekem a CN 3 step géllakkjai teljes mértékben beváltak. Megfelelően pigmentáltak (a leghalványabb színekből esetenként 3 réteg is kellhet, ha megfelelően vékony rétegekben visszük fel, de a legtöbb árnyalatból elég 2 réteg is), jó az ecsete, nem csíkoz, jól terül de nem folyik meg, sok színben kapható. No buffer scrub-bal készítem elő a körmeimet (de bufferelek előtte), CN compact base gel, 3 step szín majd cool top gel, így pattogásmentesen kibírja a 3-4 hetet nálam, sosem volt még gondom vele. A 48 wattos UV/led lámpámban másfél perc alatt simán megköt. Azt is szeretem, hogy nem fixálásmentesre kötnek, így baromi egyszerűen lehet transzferfóliát vagy különböző effekt-porokat használni hozzá, anélkül, hogy ehhez plusz termék kellene. Picit lehetnének olcsóbbak, de igazából amekkora mennyiség van bennük, ez nekem csak itthoni használatra baromi sokáig elég lesz. (főleg a 8ml-es változatok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

szata1

2020. május 21.

Minden egyes színnel, amim van volt valamilyen problémám eddig. Vagy lepattognak vagy nem kötnek meg. Azt gondoltam én csinálok valamit rosszul de egyetlen másik márkánál sem tapasztaltam problémákat. Nagyon felkapott a márka, nem vásárolok többet tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Vkriszta

2019. november 27.

Számomra értékelhetetlen,a kukában végezte.Nem terül,nincs szép fénye,nehezen köt meg ill.meg se köt,ehhez képest nagyon drága.Abszolút pénz kidobás.

Ui:ha valaki szeretné kipróbálni, szívesen átadom (fekete színű)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

Ui:ha valaki szeretné kipróbálni, szívesen átadom (fekete színű)

hanna4142

2019. június 30.

Nekem bevált. Előtte csak a diamond nails termékeivel találkoztam, de nekem ez jobban tetszett /tetszik. 2-3 réteg után a színek is elég intenzívek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

Yubiri

2019. május 28.

Egy neon korall szín tulajdonosa vagyok. Bár még meglehetősen kezdő vagyok géllakkozás területén, de használtam már többféle márkájú géllakkkot is, és a többivel nem jártam így. Sajnos 6 nap után felpattogott egy körmömről. Nem igazán voltam boldog, de mondom sebaj, biztos rossz volt az előkészítésem azon az egy körmömön, egy köröm javítása nem túl nagy idő, gyors reszelés, előkészítés, lakkozás, lámpázás stb.... és ezzel meg is volnánk:) .... Csakhogy újabb 2 nap után másik 3 körmömről pattogott le a lakk. Én azért használok gél lakkot, hogy 2-3 hétig "le legyen a gond" a lakkozásról, és ápolt kezem legyen. Sajnos nálam ezt nem teljesíti. Egyébként kifejezetten rövidre reszelt körmeim vannak, nem az a hosszú stiletto vagy ballerina fazon.
Megadom a 3 csillagot és tovább próbálkozom, mivel kezdő vagyok még, jobban oda fogok figyelni a gondosabb előkészítésre, körömerősítő zselét fogok kenni a géllakk alá, ezekkel növelve a tartósságot, de ha így sem válik be, visszajövök 1 hónapon belül lepontozni.
Egyébként a Crystal Nails oldalán a "Kisokosban" felhívják a figyelmet, hogy a CrystaLac-okhoz csak erős UV csöveket használjunk. Gyenge cső miatt az anyag nem köt át és felválhat, lepattoghat, vastagabban kenve bőrösödhet. (Én új és jó minőségű lámpával köttettem!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.