Crystal Nails

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• PolyHybrid technológiájának köszönhetően tartósabb és sokkal nagyobb fedőképességű. Színei megemelt pigmenttartalommal rendelkeznek. A benne lévő lapított ecset ráfekszik a körömre, így az anyaggal pontosabban, egyenletesebben lehet dolgozni. Az egyedi színazonos üveg nemcsak mutatós, hanem praktikus is:  vendéged első pillantásra kiválaszthatja kedvenc színét.
  • Krémesebb állagú, rugalmas és oldható. Nincs sérülés, karcolódás. Természetes körmökre használjuk.
  • Az anyag alapozó zseléje a Base Gel, fedőzseléje, a Clear 0/Top CrystaLac-kal vagy körömerősítés esetén az Easy Off Top Gel.
  • A 3 STEP CrystaLac-ok tartóssága 3 hét.
  • Leoldása maximum 10 perc  (a köröm vastagságától és az oldószertől függően)
  • A CrystaLac UV vagy LED fényre is teljesen megköt.

Crystal Nails 3 Step Crystalac GL118 “lágy púder”
Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: --
Yubiri

2019. május 28.

Egy neon korall szín tulajdonosa vagyok. Bár még meglehetősen kezdő vagyok géllakkozás területén, de használtam már többféle márkájú géllakkkot is, és a többivel nem jártam így. Sajnos 6 nap után felpattogott egy körmömről. Nem igazán voltam boldog, de mondom sebaj, biztos rossz volt az előkészítésem azon az egy körmömön, egy köröm javítása nem túl nagy idő, gyors reszelés, előkészítés, lakkozás, lámpázás stb.... és ezzel meg is volnánk:) .... Csakhogy újabb 2 nap után másik 3 körmömről pattogott le a lakk. Én azért használok gél lakkot, hogy 2-3 hétig "le legyen a gond" a lakkozásról, és ápolt kezem legyen. Sajnos nálam ezt nem teljesíti. Egyébként kifejezetten rövidre reszelt körmeim vannak, nem az a hosszú stiletto vagy ballerina fazon.
Megadom a 3 csillagot és tovább próbálkozom, mivel kezdő vagyok még, jobban oda fogok figyelni a gondosabb előkészítésre, körömerősítő zselét fogok kenni a géllakk alá, ezekkel növelve a tartósságot, de ha így sem válik be, visszajövök 1 hónapon belül lepontozni.
Egyébként a Crystal Nails oldalán a "Kisokosban" felhívják a figyelmet, hogy a CrystaLac-okhoz csak erős UV csöveket használjunk. Gyenge cső miatt az anyag nem köt át és felválhat, lepattoghat, vastagabban kenve bőrösödhet. (Én új és jó minőségű lámpával köttettem!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.