Crystal Nails

Ár:   890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Profi, nem fakuló, élénk, minőségi aquarell krémfestékek. Ezekkel az új fejlesztésű Crystal Nails-es Aquarell festékekkel készülő körmök sokkal színgazdagabbak, fényesebbek, professzionálisabbak.

bandita

2015. július 6.

Ez a márka hagyományos, "régi" típusú akvarell festékje. Eléggé gyengén pigmentált festékek, és nagyon hígak. Pár árnyalatot használok a palettáról, és érdekes mód mindegyik fényes felületűre szárad....Szerintem nem ez életem akvarellje, mindenesetre alapvető, egyszerű díszítésekhez megteszi.
Nagyon utálom benne, hogy miután kiszúrom egy tűvel a csőr csúcsát, bármennyire is igyekszem jól rátekerni a kupakot, a festék előbuggyan magától a meneten át, emiatt állítva, fejjel fölfelé tárolom a tubusokat.....
Mivel nem zárható légmentesen, valószínűleg besűrűsödik majd a festék egy idő után.
Az az igazság, hogy a sima iskolai vízfestéknél nem érzem klasszisokkal jobbnak ezt a terméket.
Ellenben a márka Extrém akvarell szériája fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 6.

Ellenben a márka Extrém akvarell szériája fenomenális.