Crystal Nails

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hajlított élű bőrvágó olló rozsdamentes acélból. Minőségi japán acél, mely keményebb, így éle hosszan tartó, nem tompul el.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi629

2020. október 20.

A sok kézfertőtlenítés eléggé tönkre tette a körömágyam. Kiszáradt és beszakadozott. Hiába volt szép, zselés francia körmöm, az összehatás elég borzasztó volt. Ezzel a kis ollóval (és a crystal nails körömágy ápoló olajjal) hamar rendbe jött. Szerintem jól használható, szépen vág és nagyon tetszik, hogy a legkisebb bőrdarabkát is el tudom távolítani a hegyes kis végével. Semmi másra nem használom még véletlenül sem, így remélem hosszú távon megmarad az éle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

FabianFanni

2019. január 28.

Nagyon jól használható, mindennapos használat, amit haladó szinten értek, mint körmös, inkább profibbat válassz!
Tudja az 5 csillagot, ha otthonra veszed :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Tudja az 5 csillagot, ha otthonra veszed :)

Madi

2018. augusztus 28.

Pár hónapig használtam, eleinte elégedett voltam vele, de aztán nehezen vágott, inkább csak összecsípte a bőrt, szóval lecseréltem egy profibb darabra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.