Crystal Nails

Ár:   850 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. január 18.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb

Szupererős, villámgyors ecsetes ragasztó. Különleges ecsetének köszönhetően pontosan lehet vele dolgozni.

Bettiiyy

2019. május 29.

Tipp ragasztáshoz nagyon jó, és viszonylag jól-kevésbé jól ragasztja a követ is a díszítésnél, ha éppen nagyon nincs semmi más az ember kezében, amivel oda tudná biggyeszteni azt a fránya követ. De arra azért annyira nem ajánlom, mert nem tartós.
Mindenesetre amire való, azt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Mindenesetre amire való, azt tudja.

ChrystalDiva

2018. április 1.

Felvásásnál használtam, de csak átmenetileg volt megoldás, többet vártam tőle. Tipp ragasztáshoz nincs tapasztalatom, lehet hogy arra jó. Az IBD ragasztója fényévekkel jobb, csak ahonnan én rendelem, gyakran hiánycikk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.