Crystal Nails

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NyBetti, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Cool Top Gel Universal egy olyan változata, amely nem tartalmazza azt az optikai színélénkítő összetevőt, melytől kékesen “világít” a köröm az UV fény hatására. Ezzel könnyedén kiküszöbölhető az a probléma, amely a sötét színek, melegebb tónusok alkalmazásakor zavaró volt, hogy a szín természetes fényben más, mint bent. Ezentúl a bordó nem lesz lilás, a fekete pedig fekete marad!

TekiLala

2021. október 13.

Kedvenc fedőlakkom! Nagyon könnyű használni, nem folyik, nem ragad, az ecset formája is segít a megfelelő eloszlatásban. Nem húzza le az alatta lévő színt, szép a fénye, és tartós. Fixálás mentes, szóval köttetés után kész is vagy!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

NyBetti

2021. augusztus 5.

Véletlenül vettem ezt, nem vettem észre a feliratot az üveg oldalán.
Viszont tetszik, jobban is mint a sima, tényleg valósághűbbek a színek. Könnyű használni, nem folyik, gyorsan köt. Ennél maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Véletlenül vettem ezt, nem vettem észre a feliratot az üveg oldalán.