Crystal Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. december 2.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Crystal Spa Kéz-és Lábápoló Lotion 245 ml jázmin, liliom és levendula illatban

Praktikus pumpás kiszerelésű, hidratáló és revitalizáló hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

landi

2016. május 19.

Szeretem ezt a krémet,nem erős az illata, puhítja a bőrt,pedikűrhöz is használom. Az ára miatt 4 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Panji

2013. január 19.

Az ár/érték rendben van, a kényelmesen adagolható pumpás kiszerelés is jó, maga a krém inkább balzsamos mint "vajas" de ennek ellenére hamar beszívódik és sokáig hidratál! És elég kevés is belőle, az illatok pedig finomak :-) Átlagos kézszárazságra jó lehet, de lehet durva szárazsághoz ez kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.