Crystal Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Erőteljes bőrpuhító igénybevett, kiszáradt sarokhoz, könyökhöz. Gazdagon hidratálja az elszarusodott bőrt és puhítja a már meglévő bőrkeményedéseket. Farnesol tartalma révén távol tartja a baktériumokat. A selymes textúra vitaminokkal, avokádóval és selyemkivonattal friss illatúvá és olyan puhává varázsolja lábakat, akár a kisbabák bőre. A Crystal SPA Skin Repair rendszeres használatával a repedezett bőrrészek eltűnnek, a bőr ujjászületik, a láb visszanyeri szépségét, érzékiségét.

creamy01

2014. december 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet, szép és puha lesz tőle a lábam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet, szép és puha lesz tőle a lábam. :)