Crystal Nails

Ár:   580 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anne74, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az optimális viszkozitás (belső súrlódás) következtében csíkozás- és foltmentesen, egyenletesen, könnyedén kenhető. Ugyanezt a célt szolgálja a 440 szálas finom ecset és a kézreálló, egyedien bordázott ezüst kupak. A körömlakk hosszan tartó (ún. long lasting) formulájának köszönhetően maximális kopásállósággal rendelkezik.

A kecses, szemet vonzó üvegekbe dekor-, irizáló gyémántporos, francia-, hologramos, folyékony kristályos és az új króm színek kerültek.

Bettiiyy

2019. május 29.

Ennél már csak az alaplakkja rosszabb. Utálatos, annak ellenére, hogy könnyen kenhető. Nem szárad meg rendesen. És ha meg is szárad, addigra már le is pattog a körömről. Förtelem az összes CN-es körömlakk, hiába készíted elő a körmöt vagy manikűrözöl előtte. A vendégeim sem szerették, hamar le is váltottam az összeset. Pedig milyen szép színeik vannak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

pilleriin

2018. október 28.

Az lehet, hogy könnyen kenhető, de nekem soha az életben nem száradt meg. Jó gyorsan le is pattog. Pedig a színe szép (hot chocolate)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Petravagyok

2018. augusztus 23.

Azt hittem jo lesz, mivel mukormosok hasznaljak a markat es jo hirneve van. Hat nem. Egyaltalan nem tartos - ami a minimum, amit egy koromlakktol varna az ember lanya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Luiselotte

2018. augusztus 23.

Ennyire gyatra lakkom utoljára a 90'-es években volt :D
Az ecsetszőrök szana-szét állnak, ha levagdosom ollóval a következő alkalommal ugyanúgy mint egy piros morbid tollseprű merednek szét.A lakk nekem 2-3 napot bírt csak a lábamon, szemben az OPI és Pupa lakkokkal amik 3 hétig is megmaradnak és csak azért mosom le , mert lenőtt.
Többször próbálkoztam vele, fedőlakkal is, de az eredmény mindig ugyanaz lett, hogy kb. két nap után lepattogzott és azt meg nagyon utálom, mert igénytelenül néz ki.
Pedig gyönyörű színekben van vennék belőle többet is, hogy mindig passzoljon a kezemhez , de mivel csak ennyit bír nem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ennyire gyatra lakkom utoljára a 90'-es években volt :D

Hecate

2018. április 9.

Én a Longlastingból a halvány rózsaszínt (francia pinket) szeretem. Két fedőréteg és egy halvány rózsaszínű vagy átlátszó fedőlakk rá, így használom. Ha jól felviszem akár egy hétig is szépen eltart, úgy, hogy akár naponta pár dolgok el is mosogatok. Felvitelkor nem folyik össze-vissza, nem keletkeznek csíkok és jól szárad. Sajnos mostanában a Rossmannban nem látom, de hátha ez csak átmeneti állapot, és még van itthon belőle. Én már 800 forintért vettem, de szerintem megéri az árát. Nekem a kedvenc körömlakkom. Olyan elegánsan nőies, mégis természetes hatása van.

Frissítés: Megnéztem a neten és a CRYSTAL NAILS szaküzletében 650-ért kapható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Vadkuku

2017. április 12.

Tény, hogy nem csíkoz, de nem is az a tartós fajta lakkocska. 3 nap maximum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

Tény, hogy nem csíkoz, de nem is az a tartós fajta lakkocska. 3 nap maximum.

Ascyra

2017. január 23.

A körmök előkészítést igényelnek, minden lakkozás előtt. Ez egy alapos kézmosás, egy körömágyletolás és vágás, egy alapos törlés, alap lakkozás - száradás - majd két réteg ebből a színből - majd fedőlakkozás. Az eredmény: 1,5 hét tökéletes manikűr. Aki nem így csinálja, az ne is számítson (egyik másik lakknál sem!) hosszan tartó eredményre. Egyetlen baja van, hogy bármihez véletlenül hozzádörzsölődik, (fehér fal, fehér papír, wc-öblítő gomb - akármi), vörös csíkot hagy. (Igaz, mindegyik másik is, amelyik nem UV-ra száradó lakk). Tökéletesen meg vagyok vele elégedve: az átlag lakkoknál hosszabban tart, szebbek a színei, nagyon jó ára van és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

CzFru

2017. január 23.

Két színem van belőle, az egyik egy nap után pattog, teljesen mindegy milyen alap,-és fedőlakkot használok, a másik akár egy hétig is kibírja. Szépek a színek, könnyen kenhető, jól szárad, de a minőségkülönbség miatt csak három csillag jó szívvel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Lilla777

2016. november 18.

Borzalmasan rossz....talán pár órát bírt ki pattogzás nélkül... Pedig a színei tetszenek nagyon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.