Crystal Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb

Ápoló olaj, intenzív rágógumi illattal. Előnye a takarékosabb adagolás és az, hogy ezzel a nagyobb, keményebb ecsettel jobban be lehet kenni az anyagot a kutikula alá; illetve kitörölhető vele a még ottmaradt por.

NiDDA

2014. március 11.

Már rég elfogyott, de nagyon szerettem, nem is értem, miért nem vettem újra.
Na mindegy.
Az illata szuper, bár nem érezni sokáig. Nagyon jól ápol, és mivel az ecset elég kemény, jól be lehet dolgozni a körömágybőr tövébe/alá is a gélt, ami még egy alapos kézmosás után is ott marad. Ami egy kicsit negatív volt, de emiatt nem fogom lehúzni, az az, hogy még több alkalomra elég gél maradt benne, mikor már nem jött az ecsetből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Már rég elfogyott, de nagyon szerettem, nem is értem, miért nem vettem újra.
Na mindegy.

Rony

2013. december 11.

Megvettem, mert kíváncsi voltam erre a termékre, és mivel a kókuszos bőrápoló olaj nagyon bevált, gondoltam ez is jó lesz.
És nem csalódtam, sőt, szerintem ez sokkal jobban ápol és hidratál, mint a sima olaj.
Az állaga géles, és az ecset segítségével valóban könnyen be lehet férkőzni a körömágybőr alá, ezáltal sokkal jobban hidratálja a bőrt.
970 Ft-ért vettem, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

970 Ft-ért vettem, szerintem megéri az árát.