Crystal Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml és 13 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Flowet, Módosítva: 2022. november 4.

Kiszerelés:   8 ml és 13 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiemelt tapadással rendelkező, közepes sűrűségű, leoldható ecsetes erősítő- és folyékony építőzselé, amely tartós és erős bevonatot ad a saját természetes körömnek, így azok ellenállóak, erősek és rugalmasak lesznek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Flowet

2022. október 20.

Otthoni használatra vettem. Nagyon könnyen használható, rövidebb körmöt is lehet vele építeni, és elég tartós jó előkészítéssel (2 hét)
Nekem néha kicsit megfolyik (valószinűleg túl sok anyagot kentem fel, és sűrűbb anyaghoz szoktam), de alapvetően tényleg egyszerűen kezelhető, főleg azért mert ecsetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 20.