Crystal Nails

Ár:   890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Akane

2014. február 3.

A feketém beszáradt, nem tudom mi lehetett vele, de valószínűleg én lehettem valahol béna, mert a fehérem az tökéletesen működik még. Viszont elég jól helyre lehetett hozni némi ügyeskedéssel és víz segítségével. :) Szépen, jól használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

timity

2013. február 18.

Nagyon sok színben kapható, és nagyon tartós. Mégis a one move akrilok sokoldalúbban használhatók! Mivel állaga egy kicsit sűrű, hígítani kell. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 3.

Szerencsére vannak már más jó festékek is, de ez a legjobb! Nagyon erőssen pigmentáltak, és mégis nagyon krémes, jól lehet használni. Színük igény szerint keverhető, akkor sem történik vele probléma! Rengeteget használom, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Zorkaboszorka

2012. november 22.

A Crystal Nails akrilfestékei nagyon jók, ez a változat is és a one move -osak is.
Gyönyörű színekben kaphatóak,erősen pigmentáltak,így kifejezetten kiadósak,valamint hamar száradnak.Like!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.