Crystal Nails

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. október 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb

3,5 cm átmérőjű, szilikon nyomdafej. Áttetszősége miatt a mintát könnyebb a körömlemezre igazítani. Hosszabb körmökhöz, nagyobb méretű minták felviteléhez ajánlott.

Agi789

2018. március 15.

A második használat után karcos lett a felülete, pedig nagyon vigyáztam rá. Jó tulajdonsága, hogy átlátszik és szépen felveszi a lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Pdrea

2017. november 3.

Nagyon könnyű vele felvenni a mintákat. A részletgazdagabbakat is. Mivel alacsony, jobban szeretem, mint az M-es átlátszóját.+ pont: kapható hozzá pótfej is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Madi

2017. november 2.

Hát amire van, arra jó, de igazából nem vagyok túl elégedett. Klassz, hogy átlátszó és hogy nagy, de egy szöszmágnes, amit nem lehet normálisan letakarítani sehogy (vízzel és tapadós szöszhengerrel mentem a legtöbbre), plusz könnyen sérül, valamint egy erősebb törlésnél vagy lemezre nyomásnál simán kicuppan a tartójából, ami szintén nem valami strapás, már első használat után kis hajszálrepedések bukkantak fel a kupak alján.
Összehasonlítási alapom egy mezei Essence Stampy Set nyomdafejével van, aminek egyetlen hátránya, hogy nem látni át rajta, így nem tudni pontosan, hová kerül a minta, viszont annak a szilikonját egy mozdulat volt tisztítani és ilyen bársonyos tapintása volt, ennek meg inkább az a "ragadós".
Egyelőre CN nyomdalakkokkal próbáltam, amik szintén nem tökéletesek (utálom őket), néha volt, hogy fel sem vette a mintát, de szerintem ez nem a fej hibája, inkább a lakkoké.

Összességében röhejes, hogy mennyivel egyszerűbb volt használni azt a filléres készletet, mintsem ezt a "márkás" darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.