Crystal Nails

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Pumpás adagoló körömlakklemosóhoz.

Madi

2016. június 28.

Alapvetően praktikus, egyetlen problémám, hogy nem mindig jön rendesen a lemosó a kis pumpán át, többször is meg kell nyomni, hogy megfelelő mennyiséget kapjunk, de én végülis pont ezért vettem, hogy ne ész nélkül follyon mindenfelé, mint a normál kupaknyitogatós öntögetős megoldásnál. A tetejét nyugodtan nyitva lehet hagyni lemosás alatt, nem párolog el belőle a cucc és ki sem borul, ha netán fellöknénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.