Crystal Nails

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2018. május 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb

Két végén cserélhető szivacsfejű ecset. Négy fej tartozik hozzá, melyek külön is beszerezhetők. Bármilyen alapon, Art Gel-lel és RoyalCream Gel-lel könnyen és gyorsan készíthető el a színátmenet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bocse

2020. május 27.

Szerintem jó cucc, nekem sokat segített bár sokaktól hallottam, hogy külön használják a szivacsot mert egy idő után már nem jó a pálcikához, nekem egyelőre még jól belepasszol. Könnyű tisztítani és pár óra alatt meg is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.