Crystal Nails

Ár:   1900 Ft és 3500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: norazee, Módosítva: 2019. február 25.

Ár:   1900 Ft és 3500 Ft
Kiszerelés:   4 ml és 15 ml
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Rendkívül magas fényű, lágy típusú, ecsetes átlátszó fényzselé, amely bármely zselé vagy porcelán műkörömre alkalmazható. A legkeményebbre köt. Nem rugalmas. Sárgulásmentes. Fixálásmentes.

noricza

2021. február 27.

Szép fénye van, tartós de sajnos sárgul. Nem vagyok CN rajongó, többségében a marketing jó a termék nem, de legalább jó drága. El lett használva nagy nehezen , mert elég büdös is. A vendégek sem rajongtak érte emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Bettiiyy

2019. május 29.

Könnyen felvihető, gyönyörű fényt ad. A vendégeimen régen sokáig fent maradt, de magamra sose kentem volna fel, mert teljes szívemből utáltam. De sose volt rá panasz. Ahogy befejeztem a műkörmös sulit, rögtön lecseréltem az összes műkörmös dolgomat (CN-nél tanultam), és átváltottam egy sokkal kíméletesebb és tartósabb márkára. (Amit nem kenek fel magamra, azt másra sem fogom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

pandoca

2018. november 19.

Könnyű vele dolgozni, nem sárgul be és tartós. Plusz könnyen leoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Könnyű vele dolgozni, nem sárgul be és tartós. Plusz könnyen leoldható.

dorinella

2018. július 25.

Én is csak azt tudom róla mondani ,hogy nagyon szépen egyenletesen lehet felvinni a körömre nem kopik,nem sárgul és elég tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

ChrystalDiva

2018. április 1.

Tartós, nem kopik, nagyon fényes. Nekem van sárgulásos tapasztalatom és buborékok is előfordulnak benne. De így is nagyon jó kis fény, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 1.

Agi789

2018. március 15.

Gyönyörű fényt ad, nem sárgul, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

Gyönyörű fényt ad, nem sárgul, tartós.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole, Hydroquinone