Crystal Nails

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anne74, Módosítva: 2017. szeptember 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Dupla-csöves 18W (2 x 9W), körbetükrös, modern formájú, nagy nyílású, 3 oldalon zárt.

Erősebb transzformátorral (alacsonyabb hő- és zajképződés).

lia0000

2020. december 25.

A legjobb! :) 4 éve van meg. Voltak nagyobb kihagyásaim, akkor csak állt a dobozában. Nemrég újra elővettem, ugyanúgy tökeletesen működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

KergePárduc

2018. március 21.

Tökéletesen teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Tökéletesen teszi a dolgát :)

Anne74

2016. július 29.

CRYSTAL NAILS UV LÁMPA,már több helyen láttam, megvásároltam, kipróbáltam, a feladatát tökéletesen ellátja de sajnos én nem tudom használni, nincs kézügyességem hozzá, ami ugye nem a lámpa hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.