Crystal Nails

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. december 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Üvegből készült körömreszelő, mely kevésbé roncsolja a körmöket.

anastasia

2017. szeptember 15.

Elvesztettem ezt a reszelőt, amit szerettem.

A Crystal Nails reszelő durvább szemcséjű, nehezebb vele egyenletesen reszelni, ráadásul drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Elvesztettem ezt a reszelőt, amit szerettem.

Madi

2017. április 6.

Eleinte furi volt, de belejöttem. Semmi különleges hatást nem észleltem amúgy a papírreszelőkhöz képest, de tény, hogy mivel finomabb, vékony körömre jó. Picit néha zavaró, hogy vastag, így nehezebb szépen lekerekített körmöt csinálni vele, valamint mivel nagyon finom, lassan lehet csak haladni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.