Crystal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2012. szeptember 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A Crystal Deo termékcsalád alumínium chlorohydrat, e-alkohol és parabén mentes. Nem izzadásgátló. Nem hagy foltot a bőrön és a ruhán sem. Közvetlenül minden tisztálkodás után használandó. Meggátolja a kellemetlen testszag kialakulását. Illatmentes, unisex. Magyar Rákellenes Liga ajánlásával.

Dia214

2017. augusztus 11.

Én csak ezt az izzadásgátlót használom már egy éve. Teljesen megszünteti a szagokat. Kár hogy nem előbb találtam rá. Én csak ajánlani tudom. :) megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ildo85

2016. május 10.

Csak akkor használ, ha közvetlen fürdés után kenem be magam vele. Amúgy teljesen jól megszünteti a szagokat. Valamiért mégsem bízom benne. Én azt vettem észre, hogy néhány nap használat után, ha elfelejtem bekenni magam, még akkor sem bűzlöm napokig. Úgyhogy ez fura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nessy

2012. november 24.

Nem rossz, de picit érezhetők szagok, hiányzik belőle az illatanyag. Egyedi dezodor készítésre alkalmas lehet. Egy-két illóolaj, és máris kész az az illat amit a legjobban szeretünk!:-) Azért választottam ezt, mert úgy gondoltam, ha mernek illatmentes verziót csinálni, biztos nagyon hatékony.... Azért ez nem igaz teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

kawa.kriszta

2012. szeptember 24.

Valóban semmi illata nincs, de a testszagot teljesen megszünteti. Nálunk gyerekek használják, 8 és 10 évesek. Teljesen jól működik semmi irritáció, semmi allergia. Kedves Anyukák! Bátran ajánlom Nektek, ha a gyerkőc hónalj illata már felnőttére hajaz, szóval valami kell. De mi is legyen az? Az izzadás nincs gátolva, nincs alumínium, ami összehúzza a pórusokat, és bevallom nem akartam semmilyen vegyi anyagot és nincs szükség parfüm illatra. Nálunk nagyon jól bevált, jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.