Cuba Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shiron212, Módosítva: 2020. május 26.

Kiszerelés:   35 ml és 100 ml
Lelőhely:   százforintos boltok, online

Fejjegyek: grapefruit, narancs

Szívjegy: kovakő

Alapjegyek: benzoin, fás tónusok, tölgymoha

Randal

2020. június 30.

Annak tudatában, hogy ez egy Invictus koppintás, egy fokkal frissebb illatra számítottam... Bár sejthettem volna, hogy ebből sem fogják kihagyni azt a tipikus Cuba illatjegyet, amitől mindig is olyan "öreguras" volt számomra ez a márka. Tartóssága épphogy súrolja az átlagost, ennek következtében a hatósugara sem a legnagyobb, de ezt elnézi neki az ember ennyi pénzért.

Update: tévedtem, a tartóssága még az átlagost sem súrolja... kb. fél óra után egyáltalán nem érezni a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

SzySza

2020. június 7.

Ajándékba vettem egy kiskamasznak. Nagyon finom, friss, EDT létére elég tartós kis illat.
A csomagolása a mai trendek alapján nagyon klassz, így megvolt a vart orom. :) Szerintem fogunk meg venni. Ja, es az ara sem vészes, akciósan 2900.-

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.