Cuccio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2012. november 23.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

Ez a körömbőr ápoló ceruza. Ápolja és különböző hasznos vitaminokkal, tápanyagokkal látja el a körömágyat.

nikilane

2014. július 8.

Mind a 3 fajtát rendeltem már és csak dicsérni tudom ezt is. Ugyanaz a hatékonyság, mint a Tejes-mézes vagy a Gránátalmásnál, annyi különbséggel, hogy nem tartalmaz illatanyagot, enyhén gyógynövény illata van (zsurlófű, ha jól emlékszem), ami egyáltalán nem kellemetlen. Aki nem szereti az illatosított dolgokat annak ez a legtökéletesebb termék a körömbőre ápolására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.