Cupcake Polish

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Többféle színben és finishben kapható körömlakk.

Cupcake Polish Jingle Körömlakk
Ár: 1600 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 3/4-ig van az üveg:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Ár: 2000 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Kinga79

2017. augusztus 30.

Én imádom az egyetlen cupcake lakkomat. Ha direkt bénáznék vele, sem tudnám összekenni a körmöm mellett a bőrt vele.

A first kiss árnyalat van meg, ami csodaszép rózsaszín ...volt...ugyanis, néhány hónap után eltűnt belőle a rózsaszín szín, ma már csak nagyon nagyon halványka rózsaszín árnyalata van, helyette ezüstben szikrázik, pompázik. Ez is csodaszép, de csak levonok érte egy pontot.
Nekem 5 napot simán kibír a körmeimen, még alaplakk nélkül is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nekem 5 napot simán kibír a körmeimen, még alaplakk nélkül is.

bbrilona

2017. július 26.

Többféle színű Cupcake Polish körömlakkom is van. Tartós, gyönyörű színű lakkok. Az ecsetek viszont brutálisan gyenge minőségűek. Kinézetre a lakkok vásári holminak látszanak. Az áruk persze horror.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

Angel13

2017. június 6.

Nagyon tartós és hihetetlenül szép. Szikrázó színvilág, ráadásul könnyű a felvitele, hamar szárad. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.