Curaprox

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Azoknak, akik a közepesen kemény fogkefét kedvelik. 12 féle élénk szín kombinációban kapható.

Bonnieoo7

2021. július 11.

Valaha volt legjobb fogkefém, pedig jópár tucatot elhasználtam. Viszlát fogínyvérzés, viszlát fogínygyulladás, viszlát lepedék. Nyilván marad kicsi lepedék, de tényleg alapos. A tavaly ilyenkor történt ultrahangos fogkőeltávolítás után volt ennyire jó állapotban a fogsorom, azóta sem, de pár napja amióta használom azóta újra komfortérzetem van. Fényes, sima fogaim vannak általa, nem szeretnék már mást használni, csak ezt a márkát! Első fogkefém a márkától, a reklámokban látható márkákhoz képest szokatlanul kicsi a feje, puhák de hatékonyak a sörtéi, elképesztően tetszik! Nagyon bevált, ha lehetne 10 csillagot adnék!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

mmartina97

2019. február 18.

Nem olyan hatékony,mint a többi :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Nem olyan hatékony,mint a többi :(

nicolekitti

2018. december 16.

Megvoltam elégedve a CS5460 -assal, csak hamar tönkrement és túl gyengének is éreztem, ezért esett a választásom erre a típusra. Ez már tovább bírta, de mikor a másodikat kezdtem el használni úgy éreztem túl erős ez nekem, puhább kellene. Jelenleg a CS3960 -ast használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

narancsdzsem

2018. december 8.

Elég kemények a sörtéi, semmi "köze" az ultra változathoz. Nem szereti az ínyem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Az első Curaprox fogkefe, amiről nem tudok sok jót elmondani. Jobb, mint az átlag fogkefe, viszont a magasabb sörteszámúak lényegesen jobbak. Annyi volt a pozitív tulajdonsága, hogy ez később ment tönkre, kibírt egy teljes hónapot, eddig mindig 3 hét alatt kivégeztem a többit. Annak örülök, hogy csak 1 db-ot vettem, vissza is tértem a legmagasabb sörteszámúakhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Makk Zsuzsó

2017. június 11.

Tulajdonképpen ez áll a legközelebb a hagyományos fogkefékhez, mert ennek a legkevesebb a sörteszáma, mármint Curaproxos viszonylatban. De még így is sokkal hatékonyabb, mint azok. Viszont annyira azért nem "soft", inkább mediumnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.