Curaprox

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely minden elvárásnak megfelel: véd a fogszuvasodás ellen, hosszantartó friss leheletet biztosít, segít fogérzékenység esetén, támogatja a nyáltermelődést, megelőzi az afták megjelenését, csökkenti a lepedéket, ápolja az ínyt. Mindezt az enzimeknek, a hidroxiapatitnak és a gyógynövényeknek köszönhetően.

6 ízben kapható:

• Rising star: a lédús grapefruit-tal és revitalizáló bergamottal, borsmenta és mentolágyon ad erőteljes, fűszeres ízkombinációt.
  • Pure happiness: a finom őszibarack, sárgabarack, borsmenta és fodormenta frissességével kombinálva, extra mentol támogatással.
  • Candy lover: csodálatosan édes görögdinnye frissítő mentollal, jéghideg tűzijátékként hat a szádra és ínyedre.
  • Challenger: datolyaszilva, a boróka és a gin tonic ízharmóniája ad számodra egy csodálatos ízélményt.
  • Daydreamer: mentol ágyon fekvő, ábrándos szeder és mennyei édesgyökér keverék.
  • Explorer: friss zöldalma lédús aloe verával, együtt a borsmenta és mentol kirobbanó ízével.

Lilko95

2020. február 4.

Fogorvos ajánlására vettem a mintákat tartalmazó szettet. Mindig mentolos fogkrémem volt, de ezek annál sokkal jobbak.
Sajnos nem habzik annyira, mint bármely más fogkrém, ez az egyetlen hátránya számomra.
Minden íz kellemesen édeskés/mentolos, talán a zöldalmás jött be a legjobban.

A fogkefe viszont szuper. Régen azt hittem, hogy a medium erősség kell a megfelelő tiszításhoz, de ez a gyengéd sörtéjű ezerszer jobb, nem bántja a fogínyt, mégis alapos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Minden íz kellemesen édeskés/mentolos, talán a zöldalmás jött be a legjobban.

sera6

2020. január 10.

Eszméletlen milyen jó, még csak pár hete használom, de észrevehetően fehérít, a zöld 'Explorer' van meg, zöldalmás ugyanakkor érezhető erősebb mentolos fehérítő hatása, apró szemcsék is találhatóak benne.
A fogkefe a megszokott Curaprox minőség, alig érezhető hogy fogat mosok, de mégis alapos tiszta érzetet nyújt, valamint nem utolsó sorban nagyon jól néz ki a fogkrém - fogkefe páros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

SchmitterBettina

2019. október 5.

Imádom minden ízét, de a dinnyés a nagy kedvenc. A férjemnek is nagyon be jött. Szuperül tisztít, és egy kicsit fehérít is. Sajnos drága nagyon, de a kedvenc ízekből van mindig itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

nicolekitti

2019. június 30.

Megvettem a hatos készletet, hogy mindegyiket ki tudjam próbálni. Hát nem vagyok elájulva. Eddig kettőt probáltam, nem rossz, mert nem tolakodó az íze, tényleg szépek lesznek a fogaim tőle. Viszont, ami engem nagyon zavar, az az, hogy más állagú, amint amiket eddig használtam fogkrémeket, többet is teszek rá, mégis szinte nem habzik, elveszik a kefében (Curaproxosat használok) ezáltal, baromi erősen dörzsölöm a fogaimat, fogmosás után az egész állkapcsom fáj és feszül.
Kicsit túl van árazva, az ember nem tesz fél tubussal a kefére, azért ahhoz nagyon drága.
Lehet ami maradt szerintem elajándékozom, mert borzalmas.
Ami különösen felháborító, hogy a csomagolásra az volt, írva "minta" szép kis minta, amiért ennyi pénzt kell adni, az egy dolog, hogy a fogkefe ajándék, de ha levonjuk azt a max 1500 ft, ot, akkor is drága mulatság volt hat kis 10ml mintáért, főleg hogy ha megveszed az egyiket ugyan ennyiért ad 90ml-t. Itt még 30ml fogkrémet is buktam.
Szerintem ez hatalmas nagy lehúzás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Lehet ami maradt szerintem elajándékozom, mert borzalmas.
Szerintem ez hatalmas nagy lehúzás...

Sophia00

2019. május 19.

Nagyon szeretem, nekem bevált! Mivel nem mentolos, este vagy a napközbeni fogmosás alkalmával használom, reggel inkább a mentolos fogkrémeket szeretem. Először a BEYOU szettet vettem meg, hogy minden ízt ki tudjak próbálni. A kedvenc a CHALLENGER lett, be is szereztem nagy kiszerelésben. Nagyon jól távolítja el a mindennapi szennyeződéseket, mint pl.: kávé és kóla nyomai. Fényes és sima lesz tőle a fogfelszín, nem lesznek érzékenyek a fogak tőle. Szerintem inkább az eredeti fogszínt őrzi meg, annál nem lesz fehérebb, de sárgább sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

barbimariposa

2019. április 15.

A Candy lovert választottam, mivel a rózsaszín a kedvenc színem, illetve a fogkeféjét alapból megvettem volna, mert évek óta ezt a márkát választom fogkeféből, mert ez a legjobb. A fogkrém íze nagyon kellemes, szerintem alaposan is tisztít, azonban mivel nekem érzékenyek a fogaim, arra nem jó, egy hét után éreztem a hidegre és a melegre is az érzékenységet így muszáj volt a jól bevált Sensodyne fogrémemre visszaállnom. El fogom használni, mert amúgy jó termék egy jó márkától, de fogérzékenységre nem jó, illetve sztem fehéríteni sem fehérít jobban, mint mondjuk egy ezer forintos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Marcsi66

2019. március 27.

Ó ez isteni,,,a fehérítő hatásáról egyelőre hallgatok,ugyanis fehérek a fogaim,(fogfehérítés rendelőben 2 héttel ezelőtt) éppen az orvosom ajánlotta ezt a fogkrémet,remélem h szinten tudja tartani a mostani állapotot,Szettben vettem fogkeféje is szuper, de elég drága kis csomag sajnos.Nekem a Pure happiness van,nagyon jó "Ízű" tényleg,öröm vele az a 2 perc,,gyümölcsös de nem ilyen rágós,a tisztaságérzet koncentrált,Ha mintában is lehetne kapni,akkor kipróbálnám szívesen a többit is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Pircs

2019. március 9.

Egy mintát próbáltam ki a daydreamer kék színű volt. Nagyon kellemes az íze és sokáig tiszta friss érzést hagy a számban. A fehérítő hatáshoz biztos tovább kell használni. Közel 5000ft fogkefével együtt bizony sok érte még nem vettem, pedig szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Elhasználtam mind a hat ízt tartalmazó válogatást. Egy szó mint száz: nem szeretnék mást használni. Rendkívűl jól tisztít és egyáltalán nem hámlik a szám belső fala. Az ízesítések fenomenálisak, a textúra színtúgy, jópofa ráharapni a gyöngyökre. Fehéríteni úgy fehérít, mint bármely másik fogrém.

Az ízekre visszatérve a Challengert vártam leginkább, de meglepetésemre a Rising Star és a Pure Happiness lett a két kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

April13

2019. január 22.

Őszintén szólva ennyi pénzért (ahogy láttam a webshopjukban, 5500 Ft) soha az életben nem jutott volna eszembe beszerezni egy fogkefét + fogkrémet, de egészen kicsi korom óta folyamatosan üldöző szerencsémnek hála, teljesen ingyen szert tudtam rá tenni - ősszel a forgalmazó pár hetes nyereményjátékán egyik nap sikerült megcsípnem napi nyereményként a kék színű (Daydreamer - szedres) szettet, amit ingyen el is küldtek futárszolgálattal pár nap alatt.

Amúgy utálok minden mentolos fogkrémet (fáj, irritáló érzés az egész számnak a mentol általában), eddig ez az egyetlen olyan mentolt is tartalmazó fogkrém, ami kíméletesen nyújt számomra tökéletes frissességérzetet, meglepően más, mint bármilyen általam eddig próbált mentolos fogkrém. A fogkefe lágy, mégis hatékony tisztítóképességével is teljesen meg vagyok elégedve, így borsos ára ellenére is tuti el fogok rajta gondolkozni, hogy vegyek magamnak újra, ha elfogy a fogkrém és elhasználódik a fogkefe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.