Best of Beauty 2019

Curaprox

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely minden elvárásnak megfelel: véd a fogszuvasodás ellen, hosszantartó friss leheletet biztosít, segít fogérzékenység esetén, támogatja a nyáltermelődést, megelőzi az afták megjelenését, csökkenti a lepedéket, ápolja az ínyt. Mindezt az enzimeknek, a hidroxiapatitnak és a gyógynövényeknek köszönhetően.

6 ízben kapható:

• Rising star: a lédús grapefruit-tal és revitalizáló bergamottal, borsmenta és mentolágyon ad erőteljes, fűszeres ízkombinációt.
  • Pure happiness: a finom őszibarack, sárgabarack, borsmenta és fodormenta frissességével kombinálva, extra mentol támogatással.
  • Candy lover: csodálatosan édes görögdinnye frissítő mentollal, jéghideg tűzijátékként hat a szádra és ínyedre.
  • Challenger: datolyaszilva, a boróka és a gin tonic ízharmóniája ad számodra egy csodálatos ízélményt.
  • Daydreamer: mentol ágyon fekvő, ábrándos szeder és mennyei édesgyökér keverék.
  • Explorer: friss zöldalma lédús aloe verával, együtt a borsmenta és mentol kirobbanó ízével.

Sophia00

2019. május 19.

Nagyon szeretem, nekem bevált! Mivel nem mentolos, este vagy a napközbeni fogmosás alkalmával használom, reggel inkább a mentolos fogkrémeket szeretem. Először a BEYOU szettet vettem meg, hogy minden ízt ki tudjak próbálni. A kedvenc a CHALLENGER lett, be is szereztem nagy kiszerelésben. Nagyon jól távolítja el a mindennapi szennyeződéseket, mint pl.: kávé és kóla nyomai. Fényes és sima lesz tőle a fogfelszín, nem lesznek érzékenyek a fogak tőle. Szerintem inkább az eredeti fogszínt őrzi meg, annál nem lesz fehérebb, de sárgább sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

barbimariposa

2019. április 15.

A Candy lovert választottam, mivel a rózsaszín a kedvenc színem, illetve a fogkeféjét alapból megvettem volna, mert évek óta ezt a márkát választom fogkeféből, mert ez a legjobb. A fogkrém íze nagyon kellemes, szerintem alaposan is tisztít, azonban mivel nekem érzékenyek a fogaim, arra nem jó, egy hét után éreztem a hidegre és a melegre is az érzékenységet így muszáj volt a jól bevált Sensodyne fogrémemre visszaállnom. El fogom használni, mert amúgy jó termék egy jó márkától, de fogérzékenységre nem jó, illetve sztem fehéríteni sem fehérít jobban, mint mondjuk egy ezer forintos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Marcsi66

2019. március 27.

Ó ez isteni,,,a fehérítő hatásáról egyelőre hallgatok,ugyanis fehérek a fogaim,(fogfehérítés rendelőben 2 héttel ezelőtt) éppen az orvosom ajánlotta ezt a fogkrémet,remélem h szinten tudja tartani a mostani állapotot,Szettben vettem fogkeféje is szuper, de elég drága kis csomag sajnos.Nekem a Pure happiness van,nagyon jó "Ízű" tényleg,öröm vele az a 2 perc,,gyümölcsös de nem ilyen rágós,a tisztaságérzet koncentrált,Ha mintában is lehetne kapni,akkor kipróbálnám szívesen a többit is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Pircs

2019. március 9.

Egy mintát próbáltam ki a daydreamer kék színű volt. Nagyon kellemes az íze és sokáig tiszta friss érzést hagy a számban. A fehérítő hatáshoz biztos tovább kell használni. Közel 5000ft fogkefével együtt bizony sok érte még nem vettem, pedig szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Elhasználtam mind a hat ízt tartalmazó válogatást. Egy szó mint száz: nem szeretnék mást használni. Rendkívűl jól tisztít és egyáltalán nem hámlik a szám belső fala. Az ízesítések fenomenálisak, a textúra színtúgy, jópofa ráharapni a gyöngyökre. Fehéríteni úgy fehérít, mint bármely másik fogrém.

Az ízekre visszatérve a Challengert vártam leginkább, de meglepetésemre a Rising Star és a Pure Happiness lett a két kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

April13

2019. január 22.

Őszintén szólva ennyi pénzért (ahogy láttam a webshopjukban, 5500 Ft) soha az életben nem jutott volna eszembe beszerezni egy fogkefét + fogkrémet, de egészen kicsi korom óta folyamatosan üldöző szerencsémnek hála, teljesen ingyen szert tudtam rá tenni - ősszel a forgalmazó pár hetes nyereményjátékán egyik nap sikerült megcsípnem napi nyereményként a kék színű (Daydreamer - szedres) szettet, amit ingyen el is küldtek futárszolgálattal pár nap alatt.

Amúgy utálok minden mentolos fogkrémet (fáj, irritáló érzés az egész számnak a mentol általában), eddig ez az egyetlen olyan mentolt is tartalmazó fogkrém, ami kíméletesen nyújt számomra tökéletes frissességérzetet, meglepően más, mint bármilyen általam eddig próbált mentolos fogkrém. A fogkefe lágy, mégis hatékony tisztítóképességével is teljesen meg vagyok elégedve, így borsos ára ellenére is tuti el fogok rajta gondolkozni, hogy vegyek magamnak újra, ha elfogy a fogkrém és elhasználódik a fogkefe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Nessy

2018. november 19.

Ezer éve Curaprox fogkefét használok, le nem cserélném semmi pénzért. A fogkrémeiket nem próbáltam eddig még...Fogorvosnál ajánlották, és mivel mostanában sajnos sokat járok arra, ezért vígasztalásul megvettem a próbaszettet.
Minden íz finom, olyanok mint valami gyümölös-mentolos cukorka. Kedvenceim a gin tonicos és a barackos, de nagyon élvezem, hogy minden reggel és este mást választhatok. A hatással nagyon elégedett vagyok, nekem szuper tisztaságérzetet ad és látványosan fehérít. Kíméletes, érezhetően minőségi termék, akárcsak a fogkefe.
Mégis úgy érzem, hosszú távon egy olcsóbb, sima mentolos variánst szívesebben használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Cipriana

2018. november 12.

Én is beszereztem a Mammut alagsorában lévő patikában, de nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nincs az a szuper tisztaságérzésem a használata után, és szerintem mindehhez még túlárazott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

galambi

2018. október 17.

Több ízben is beszereztem, nagyon különleges fogkrém, ami jól teszi a dolgát. Elsőre kételkedve álltam hozzá, hogy milyen lehet az ízesített fogrém és pozitívan csalódtam, meglepően jó. A kedvencem a citromsárga lett :)
Én Németországban a Dm-ben szereztem be, itthon még nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Én Németországban a Dm-ben szereztem be, itthon még nem láttam.