Curaprox

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2022. február 1.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely minden elvárásnak megfelel: véd a fogszuvasodás ellen, hosszantartó friss leheletet biztosít, segít fogérzékenység esetén, támogatja a nyáltermelődést, megelőzi az afták megjelenését, csökkenti a lepedéket, ápolja az ínyt. Mindezt az enzimeknek, a hidroxiapatitnak és a gyógynövényeknek köszönhetően.

6 ízben kapható:

• Rising star: a lédús grapefruit-tal és revitalizáló bergamottal, borsmenta és mentolágyon ad erőteljes, fűszeres ízkombinációt.
  • Pure happiness: a finom őszibarack, sárgabarack, borsmenta és fodormenta frissességével kombinálva, extra mentol támogatással.
  • Candy lover: csodálatosan édes görögdinnye frissítő mentollal, jéghideg tűzijátékként hat a szádra és ínyedre.
  • Challenger: datolyaszilva, a boróka és a gin tonic ízharmóniája ad számodra egy csodálatos ízélményt.
  • Daydreamer: mentol ágyon fekvő, ábrándos szeder és mennyei édesgyökér keverék.
  • Explorer: friss zöldalma lédús aloe verával, együtt a borsmenta és mentol kirobbanó ízével.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

f.timea

2022. február 17.

Szeretem a Curaprox termekeket, fogkefejuket lassan 10eve hasznalom, egyszeruek, de nagyszeruek!
Mindegyik kis fogkrem jo izu, talan nekem a dinnyes es grapefruit-os jott be a legjobban, de a tobbi is finom!🙂Es az INCI-je is jo!
Jol tisztit, feherebbek lesznek tole a fogaim amit a benne levo kis “szetpukkado bogyok” tesznek lehetove. Hidroxi-apatitot is tartalmaz, ami segiti a fogzomancon keletkezett resek kitolteset-> fogerzekenyseg elmulasztasat. (szakmaban dolgoztam, nem szponzoralt..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

lianex

2021. november 30.

Korábban az erősen mentolos, nagyon habzó fogkrémeket preferáltam, de teljesen átszoktam ezekre a fogkrémekre. A Curaprox fogkeféjéhez már sok éve hűséges vagyok, nincs nála jobb, ezért kipróbáltam egy mini fogkrém csomagot minden ízzel, és mivel bejött, használom a nagy kiszerelést is. A márka saját honlapján egyébként sokkal olcsóbban kapható, mint amennyit a krémmánia jelez árként.
Jelenleg a zöldalmás a kedvencem, kellemes ízű, és bár szokni kell, hogy nem habzik úgy, mint a többi fogkrém, szerintem nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.

Fehereszti

2021. október 11.

Közel 3000 Ft-ért féláron én is lecsaptam rá. Azt kell mondjam látványosan fehérítette a fogaim már egy alapos esti használat után is! A fogkefe verhetetlen benne, nem kérdés az 5*. Ízben furcsa de nem rossz, én fogkrémben a klasszikus mentolt szeretem, de érdekes új érzés ilyet is kipróbálni. A fehérítő része viszont meggyőző nagyon és szuperül is tisztít. Ennyi pénzért főleg tökéletes örülök neki hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Mosolyka

2021. július 27.

Féláron jutottam a csomaghoz. Érdekesek az ízek. Utazáshoz használom . Kellemesen tisztít valamennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

RKBrigi

2021. július 12.

A próbacsomagot teszteltem, így szerencsém volt az össze ízt kipróbálni. A legszuperebb a barackos (narancssárga), ő lett az abszolút kedvenc :) Emellett a zöld - almás és kék - áfonyás is nagyon tetszett. a Candy lover - dinnyés kicsit csalódás volt, mert a név alapján valami édesebb ízre számítottam. Talán nem habzanak annyira, mint az átlagos fogkrémek, de jól tisztítanak és szívesen vennék a jövőben is néhány ízből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

keknyolcas

2021. június 19.

Évek óta Curaprox fogkefét használok, de csak most próbáltam ki először a "Be you" fogkrém szett egyikét. Fogmosás után azt vettem észre, hogy nagyon nyálkás a szájpadlásom, és mintha a természetesnél több nyálam termelődött volna. Utánaolvastam, és a Curaprox fogkrémek valóban serkentik a nyáltermelődést. Számomra ez egy természetellenes érzés, sokkal jobban preferálom azokat a fogkrémeket, amelyek frissességet hagynak maguk után, és nem kell 5 percenként köpködnöm. Maradok a megszokott fogkrémeknél, és a Curaprox fogkefénél - az szerencsére nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

bernadettu

2021. január 19.

Egy mini Challengert használtam el, nekem tetszett hogy nem habzott erőteljesen, az íze kicsit szokatlan volt, de inkább valami mesterséges édes íz volt, nem zavaró, tisztának éreztem a fogaimat használat után, viszont mintha érzékenyebbek lettek volna a hidegre, így nem biztos hogy megveszem a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

d.anett89

2021. január 15.

Eddig a 🍉 próbáltam, Pixibox által. Most Pixiboxon belül a Lucky boxban kaptam ilyet. Szeretem őket,de tény hogy nem venném meg annyiért amennyiért árulják. Első használat után fehérebbek a fogaim tőle, íze kellemes, kellően habzik, jól tisztít

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

natasa

2020. december 11.

Évek óta Curaprox fogkefét használok, és már kerülgettem egy ideje a DM - ben a kis próbaszettet. Végül csak megvettem, mert már nagyon kíváncsi voltam. Nekem nagyon gyorsan elfogyott, de legalább minden ízt kipróbálhattam. Nekem mindegyik tetszett, nem lett kifejezett kedvencem egyik sem. Nem akartam újravenni, visszatértem az előző fogkrémemhez.
Aztán egyszer csak mégis vettem egy nagy kiszerelést a gyógyszertárban (mert az már nincs a DM-ben). A narancssárgát vettem meg, hirtelen azt választottam (már nem emlékeztem nagyon arra, hogy melyik milyen). A nagy kiszereléshez is csomagolnak egy fogkefét, csak így szettben kapható.
A narancssárga nagyon jó, gyümölcsös-mentolos, de nem maróan. Sokáig érezni a friss, tiszta érzést. A kék kicsit jobban mentolos, az is szuper egyébként.
Nagyon jól tisztít, az összetevők is nagyon jók, van benne hidroxiapatit is! A fehérítés is stimmel, de nem extrém módon, hanem szépen kíméletesen.
Szóval nagyon jó fogkrém, de nagyon drága. Egy nagy kiszerelésű fogkrém (90 ml) + egy fogkefe = kb. 5200 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 11.

vadvirag919

2020. szeptember 29.

Próba csomagban vettem, jó sok kedvezménnyel a pontok miatt, így teljesen megérte. Színes. Ízes. Plusz fogkefe. Hát teljesen feldobja a fogmosást na. :D
Évek óta aloe fogkrémet használok, nem hiányzik a csípős, habos mentol. Igaz ezekben is van itt-ott, a kék Daydreamer ezért nem is a kedvencem, szétmarja a számat... Ez és az ára komoly visszatartó erő, nem fogom beszerezni egyiket sem teljes méretben. Viszont jó poén 1-1 alkalommal ezekkel fogat mosni, így nem bántja az ínyemet sem annyira.
(A fogkefe pedig fenomenális. Ugyanolyan jól tisztít, mint az elektromos, és végre ez nem szurkálja össze és vérezteti ki a bőrt, ha jobban rányomom akkor se.)
Az ára és a mentol miatt -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Az ára és a mentol miatt -2 csillag.