Curaprox

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogmosás eleganciával, nem erővel! Játékra hív a legjobb "svájci" teniszezőnő! A már jól ismert és kedvelt Curaprox CS 5460 ultra soft fogkefe Martina Hingis ihlette limitált kiadása. (2016)

CeCeDrake

2017. június 25.

Jó ideje csak Curaprox fogkefét használok. Volt egy játék, ahol ezt a limitált kiadást nyertem. Tenisz rajongóként dupla volt az öröm!
Ugyanolyan, mint a többi CS5460, maximálisan elégedett vagyok ezzel is. A piros most került lecserélésre, a fehéret még tartogatom későbbre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

citylight900

2017. január 17.

Teljesen meg voltam vele elégedve. Nem gondoltam hogy ekkora különbség tapasztalható fogkefe és fogkefe közt, amíg ezt ki nem próbáltam. Kissé érzékeny az ínyem, eddig fogmosásnál mindig vérzett, de mióta megkaptam ezt a fogkefét egyszer sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.