Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

kisski

2019. szeptember 4.

Élmény vele fogat mosni! Miután felrakták a fogszabályzómat, sokan ajánlották ezt a fogkefét, és kiderült, hogy tényleg ez a legjobb. Konkrétan "simogatja" a fogaimat használat közben, és a fogszabi nehezen elérhető helyeit is könnyedén tisztítja. Nagyon hatékony, sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat, mint más fogkefék esetében. Gyönyörű színekben lehet kapni, minden pénzt megér! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem , este mindig ezzel mosok fogat . ( reggel ez elektromos fogkefémmel)!
Annyira puha ,jól tisztit, a fogorvosom ajánlotta. Nem vérzik az ínyem ha ezzel mosok fogat. Az ára nem érdekel mivel nagyon jó minőségi termék. Mindig újravevős lesz. Ó’ - színek, imádom,hogy annyi színben pehet kapni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

bluejay8

2019. augusztus 25.

Imádom, legjobb fogkefe amit eddig próbáltam. Tényleg nem olcsó, mindig fájdalmas megvenni, de megéri áldozni rá! Nem vérzik tőle az íny, nagyon jól leszedi a lepedéket, jól tisztít (kb néha úgy érzem magam a használata után, mintha fogkőleszedésről jöttem volna frissen)... :) és nagyon hasznos, hogy van a fejéhez egy kis “sapka” is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

mintberry.crunch

2019. augusztus 5.

A legjobb fogkefe. Komolyan. Pedig tényleg olyan gagyinak tűnik... a dentálhigiénikus beszélt rá először, az elekromos fogkefét cseréltem le erre. Igyekszem környezettudatos alternatívákat találni, de bármilyen pazarló is, ettől nem tudok megválni, annyira jó. Puha, remekül tisztít, jó a fogása, az igazi egyszerű, de nagyszerű. A szájápolási rutinom megváltoztatása és a helyes fogmosási technika elsajátítása óta nem volt szuvas fogam, pedig előtte rendszeres vendég voltam a fogorvosnál. Meggyőződésem, hogy ebben ennek a fogkefélnek is szerepe van, nem karcolja fel a fogzománcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

TheNancy07

2019. augusztus 2.

Jézus szíve!!! Még nem írtam véleményt erre a fogkefére?? :o 8 hónapja tuti használom már...
Gondolkoztam már régóta, hogy be kellene szereznem egy elektromos fogkefét, hogy tutira minden kis szöget meg tudjak tisztítani a számban, ám kiskoromban volt egy elektromos fogkefém, és nem igazán voltunk jóban. Sőt, medium erősségű vacak fogkeféket használtam, amik mindig kikezdték az ínyem, állandóan vérzett. Aztán elkezdtem jobban nézegetni a fogkeféket, és először soft, majd extra softokat kezdtem használni. Hosszú ideig a DM vagy Rossmann saját márkás soft fogkeféit használtam, végül rátaláltam erre, ami külsőleg olyan gagyinak tűnt. :D Az ára tényleg nagyon húzós, főleg, hogy 2 havonta cserélem a kefét higiénia szempontjából, DE! És itt jön az az igazi de! Életemben nem éreztem még ennyire tisztának a fogaimat, mint ezzel! Maradéktalanul távolítja el az összes lepedéket a fogaimról, nem sérti fel egyáltalán az ínyemet, puha és kellemes használni, egyszerűen nem lehet más fogkeféhez hasonlítani, mert ez a tökéletes! A boltban meg boldogan válogatok a színek között... :) ***********************************************

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

gyulzsuzsi

2019. július 31.

Elektromos fogkefémet cseréltem erre, miután a fogdoki szerint a hirtelen megjelenő fognyaki szuvasodás oka a túl durva fogmosás. ( Az elektromossal szét tudjuk szadizni az ínyt, meg a zománcot is. Arra megy egy kis sav és kész a szuvasodás.)
Meglepő, de ez a fogkefe a puhasága ellenére is képes megfelelően tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Meglepő, de ez a fogkefe a puhasága ellenére is képes megfelelően tisztítani.

leba

2019. július 18.

Szuper fogkefe. Hihetetlen puha, kellemes a használata. Az ínyemet nem bántja. Egész más érzés, mint a hagyományos fogkefék. Az ára viszont húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Szanszi

2019. július 6.

A fogorvos ajánlotta ezt a fogkefét és amikor Holényi Zita videójában is feltűnt, akkor vettem egyet. Igen, drága. De a legjobb fogkefe ever. Nagyon puha, mégis nagyon alaposan tisztít és nem vérzik az ínyem sem már fogmosás közben. Soha nem veszek már más fogkefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

stylo

2019. június 25.

Kizarolag ezt veszem miota csak kiprobaltam. Patikaban mindig van harmas kiszereles. Ugy olcsobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

LittleSpark

2019. június 21.

Még korábban vettem egy 3as csomagot a rossmannban. Sajna azóta se futottam bele, pedig jó lenne mert nem olcsó mulatság. Viszont megéri. Puha mégis jól tisztít nem irritálja az ínyt. Most hogy le kellett cserélnem egy olcsóbb fogkefét vettem. Na most ezek után olyan mintha egy kóróval mosnék fogat :D Szóval vissza fogok térni rá, nem hiába ez minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.