Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szrh0314

2024. április 9.

Hosszú évekkel ezelőtt teljesen véletlenül találkoztam ezzel a fogkefével (ünnepek alatt elutaztam, ahova elfelejtettem vinni a fogkefémet, a boltok meg természetesen nem voltak nyitva, csak egy patika, és bár már akkor sem volt egy olcsó kategória, jobb híján muszáj volt ezt megvenni). Azt kell mondjam, életem egyik legjobb véletlen találkozása volt egy termékkel. Már az első használat közben éreztem, hogy ez össze sem hasonlítható a többi fogkefével. Utána évekig használtam, de annyira megdrágult, hogy egy ideig olcsóbb fogkefékkel próbálkoztam, azonban továbbra is éreztem, hogy azok nem az igaziak.
Időközben lettek fogproblémáim és visszaálltam erre a fogkefére, illetve a fogorvos is ezt javasolta a manuális fogkefék közül. Mostanra már semmi pénzért nem cserélném le, számomra ez a tökéletes! Sőt, egy ideje már a férjem is azt kéri, ilyet vegyek neki, pedig neki semmilyen problémája nincs, mégis ő is érzi, hogy mennyivel jobb ez, mint bármelyik másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

Solya92

2024. február 28.

Ezt használom rehabilitációs fogkefének! :D Utóbbi időben rengeteg fogászati kezelésen, műtéten estem át, és amikor nem akartam az elekotromosat használni, ehhez nyúltam. A sörtéi nagyon tartósak, nem hajlanak el. Nem vérzik tőle az ínyem, tényleg kíméletes. Drágának drága, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

f.fanni

2024. február 23.

Fogorvos ajánlására szereztem be, mai napig a legjobb, eszem ágában nincs váltani.🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 23.

such.raisin

2024. január 24.

A tökéletes fogkefe. Nem mondom vannak olcsóbb alternatívák is, főleg az utóbbi időben, de ez a gold standard. És igen, mindenkinek nagyon puha fogkefét kéne használni, mindig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

timocka01

2023. november 21.

Nagyon vidám színekben lehet kapni, öröm vele a fogmosás. No de hogy ne csak a külsőségekről írjak. Szuperül tisztít, nagyon kellemes a használata, mert nem sérti fel az ínyt szinte masszírozza azt. Nem deformálódnak el a sörték, mint más fogkeféknél, mondjuk meg is kérik az árát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 21.

gomoripetra

2023. július 24.

Hosszú évekkel ezelőtt egy dentál higiénikus influenszer reklámozta, hogy ő is ezt használja. Nyilván nekem is ki kellett próbálnom. Mennyire jó döntés volt, azóta sem tudnék mást használni. Közben jöttek különböző szájsebészeti és fogászati problémák, így váltanom sem kellett. Imádom ezt a fajta fogkefét töretlenül, sosem váltanék másra, még ha az ára nem is a legmegfizethetőbb. Nagyon jól tisztít és igazán kíméletes. Az pedig csak plusz pont, hogy nagyon vidám limitált kiadásai szoktak lenni, emellett nagyon vidám színekben és variációkban érhetőek el. Mindig örömmel vadászok kedvemre valót magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 24.

Csilla32

2023. július 17.

Tökéletes fogkefe! Hihetetlenül tiszta és alapos érzést nyújt. A sörtéi puhák, az ínynek is jót tesznek. A színek változatosak. Imádat van! Végre egy olyan fogkefe, ami tökéletesre tisztít, és érzet nem csak 5 percig marad meg. Azt hiszem erre mondják, hogy "csikorgósra" tisztítja a fogat. Ahogy a tükörben csillog a fogam felülete, az leírhatatlan érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 17.

little_irish

2023. június 24.

Igen sokáig használtam, mert az erős fogmosási technikámtól sorvadni kezdett az ínyem, azt is egyben igyekeztem visszafogni, és e kettő szépen megállította a folyamatot. Emellett szépen tisztítja a fogaimat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 24.

duchess_g

2023. május 13.

Legjobb fogkefe. Nekem fogorvos ajanlotta, hogy soft (sensitive) sortejut hasznaljak, meg ha nem is erzekeny a fogam inyem orvosi ertelemben, de az inynek meg mindennek az a jo. Ezt is tole kaptam eloszor mintanak, de annyira jo, hogy nem is csereltem le. Nem tul puha, azert jol lehet vele tisztitani, de ugyanakkor egyaltalan nem kemeny, durva, pont jo. Persze draga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

ivanatheodor

2023. április 6.

Fogorvos ajánlotta az érzékeny ínyproblémára. Plusz pont amiért nem böszme nagy a feje. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 6.