Curaprox

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Kiszerelés:   1 vagy 3 db-os csomagbam
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A több mint 5460 db ultrafinom, sűrű csomózású CUREN szállal ez a fogkefe gyengéden mégis rendkívül hatékonyan távolítja el a lepedéket.Az ultrafinom szálak - puhaságuknak köszönhetően - alaposan tisztítják az ínyszélt és a fogfelszíneket anélkül, hogy felsértenék az ínyt.

matyasflora

2020. március 27.

Nem gondoltam volna,hogy ennyit számít a fogkefe.Nagyon sokáig vérzett a fogínyem és kíváncsiságból próbáltam ki ezt, akkor elmúlt,de gondoltam, hogy biztos valami más miatt. Aztán vettem egy átlagos fogkefét és megint ugyanaz a probléma került elő.Visszaváltottam erre és kb.2 nap után már megint semmi.Többet biztosan nem próbálkozom mással.Egyetlen negatívuma talán az ára,habár én elég sokáig tudtam az előzőt is használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 27.

meszimona

2020. január 17.

A fogorvosom ajánlotta, és azóta nem is vettem mást. Nagyon hatékony és tartós is, amikor eljön a csere ideje, egyáltalán nem kelt elhasználódott benyomást, mint más fogkefék. Nagyon szépen bánik az érzékeny ínyemmel is, mindenhova odaér, és tetszik, hogy ilyen gusztusos színekben van. Ha lesz gyerkőcöm, tuti ilyet kap, úgy meghozza az ember kedvét a fogmosáshoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 4.

Elköteleződtem a márka mellett, nem keresgélek tovább, mert számomra úgy érzem, hogy nincs jobb.
A műtét utáni verzióval kezdtem az ismerkedést, az tudásában egyszerűen lenyűgözött - áradozok egy fogkeféről?? Igen, mert nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen hatékony segítség.
Az 5460 a mindennapi fogápoláshoz tökéletes, szeretem a kis dolgokban a legnagyobbakat!
Csak egy dolog okoz némi gondot: melyik színt is válasszam a repertoárból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 4.

Csak egy dolog okoz némi gondot: melyik színt is válasszam a repertoárból...

fytandi

2020. január 3.

Szuper hatékony, puha sörtéjű szó szerint érezni a különbséget a többi fogkefével szemben.
Megfelelően tisztít, könnyen elérni vele a hátsó fogakat is.
Az elektromos fogkefét is simán kiváltja.
Imádom, semmi pénzért nem cserélném le, tökéletesen megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Megfelelően tisztít, könnyen elérni vele a hátsó fogakat is.
Az elektromos fogkefét is simán kiváltja.
Imádom, semmi pénzért nem cserélném le, tökéletesen megéri az árát.

judit0206

2019. december 30.

Nagyon szerettem, mert jól esett vele a fogmosás, de nekem is nagyon fogköves lett a fogam hosszabb használat után, így váltottam elektromosra a fogorvosom javaslatára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

esszter01

2019. december 30.

legjobb fogkefe a világon! :) amikor mosom vele a fogam, annyira megtisztítja a fogfelszínem, hogy hallom, ahogy "nyikorognak" a sörték a fogaimon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Lillus96

2019. december 9.

Elég drága, de hatékony, nem bántja a fogínyemet. +Tetszenek ezek a jópofa, színes fogkefék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

jkatrin1

2019. november 28.

Lassan egy éve ilyen fogkefét használok, az egyetlen, ami nem sértette fel az ínyemet, kényelmes volt, szépen mosta a fogaimat, és nem is éreztem, hogy lett volna ott valami
Kellemesen tömött a sörtéje, nagyon nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

Kellemesen tömött a sörtéje, nagyon nagyon tudom ajánlani!

lunamoon06

2019. november 22.

Na ez valami botrányos...
Fogszabim van. Direkt olyan fajtát vettem, ami erre van kifejlesztve, erre beleakadt a fogszabimba állandóan és kitépődött a sörte.
Basszus a sokkal olcsóbb társaival se történt soha ez...
És vele meg nem egyszer fordult elő. Hullanak a sörtéi és bele is akadnak állandóan a fogszabiba.
Nem ajánlom azoknak akik hasonló cipőben járnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Na ez valami botrányos...
Basszus a sokkal olcsóbb társaival se történt soha ez...
Nem ajánlom azoknak akik hasonló cipőben járnak.

summerrain

2019. november 22.

Imádom. Pihe-puha fogkefe (talán a legpuhább a piacon?), ultrafinom szálakkal. Nekem a színei is tetszenek, és a design is. Nem bántja az ínyem, és a szabadon lévő fognyakakat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.