Curaprox

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2021. február 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A 0,6 mm-nél nagyobb fogközökhöz való svájci fogköztisztító kefék hatékonyan tisztítják a rejtett területeket. Minden fogközbe bejutnak és pontosan kitöltik a fogak közötti réseket. Orvosi fémből készült szabadalmaztatott orvosi drótnak köszönhetően a hosszú élettartam garantált. Használatuk egyszerű és nem sérti fel az ínyt. Vékony mégis erős vezető drótból készülnek. A magas minőségnek és a hosszú és rugalmas szálaknak köszönhetően a fogközök egyetlen gyakorlott mozdulattal is megtisztíthatók: egyszer be és ki. A cserélhető kefefejek mindkét tartónyéllel kompatibilisek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lenochka

2021. február 17.

Nagyon jó termék, csak drága.
Nem összehasonlítható az olcsóbb változatokkal.
Szerintem jól tisztít, szükség is van rá, a szájhigiénia része kellene hogy legyen mindenkinek. 🙂
Egy fejet több hétig is lehet használni, ha nem ferdül el.
Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Nagyon jó termék, csak drága.
Nem összehasonlítható az olcsóbb változatokkal.
Egy fejet több hétig is lehet használni, ha nem ferdül el.
Megéri az árát!