Curaprox

Ár:   2969 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ezek a kíméletes fogkefék olyan anyagokból készülnek, amelyek akkor is megőrzik kimagasló tartásukat, ha megnedvesítik őket. Ennek köszönhetően a szálak sokkal vékonyabbak, a fogak tisztítása sokkal finomabb és alaposabb. Az elegáns nyocszög alakú marokrész kényelmessé teszi a fogkefe használatát a fogtisztítás során.

vhsz

2019. augusztus 12.

Nagyon szeretjük, kellemes vele a fogmosás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nagyon szeretjük, kellemes vele a fogmosás.

mlexa

2019. március 21.

Szeptemberben fogszabályzós lettem, így ahhoz ajánlották ezt a fajta fogkefét. Hát én nem is tudtam, hogy ilyen puha fogkefe is létezik a világon! Egyszerűen csodálatos! Annyira jó vele a fogmosás, nem sérti az ember ínyét, kíméletes, de mégis alapos. Mivel fogszabályzósként havi egy fogkefe kimúlik, így a notino-ról szoktam rendelni én is a 3db-os verziót, és ott egész jó áron van. Habár bármennyit kifizetnék érte, mert annyira szuper! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt a fajta fogkefét! Amióta ezt használom, érzem hogy sokkal tisztábbak a fogaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

kittialetta

2018. március 21.

Az én kisalvárosi patikámban 3.900 ez a kiszerelés, amit annak ellenére is nagyon soknak érzek, hogy tényleg szeretem ezt a fogkefét. Nagyon jól is néz ki, extra sűrű, puha és kényelmesen rövid sörték. Ugyanakkor 300 ft-ért alig rosszabb a dm-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

AnnamariaGigi

2017. december 14.

Nekem ez a fogkefe egy csoda. Már nagyon régen szenvedtem (nyilván csak általam látható) egy elszíneződéstől az egyik fogamon. Kb két héttel a fogkőleszedés után mindig visszajött, hiába használtam fehérítős fogkrémeket + magic cocot. Na. Hát ezzel a fogkefével + magic cocos fogmosással két alkalom után lejött. És kb 500 ft-tal került többe, mint a colgate fekete fogkefe, amit legutóbb használtam. szóval boldog vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

IKeakati

2017. október 20.

Ez a fogkefék Rolls Royce-a! Sok ideig tartott, mire rávettem magamat, hogy kiadjak ennyi pénzt egy fogkefére, de azóta nem vagyok hajlandó mást használni. Tökéletesen tisztít, puhák a sörték, nekem nem sérti fel az ínyem. Míg egy hagyományos fogkefét nagyon hamar tönkretettem, ennek a szálai nem állnak szét kb. 2 hét után. A kinézete valóban puritán, ezért is nem értettem sokáig, hogy miért ilyen drága, de már megszoktam, hogy az egyszerű külső mögött egy számomra tökéletes fogkefe rejlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

pont

2017. február 14.

nem tudtam elképzelni, hogy mitől lehet egy fogkefe sokkal-sokkal jobb a többinél, de mikor már az egyik barátnőm is elkezdett áradozni róla, aki egyébként nem ez az áradozós fajta, gondoltam, hogy tényleg teszek egy próbát. elsőre nem igazán nyűgözött le, oké, puha, kellemes meg minden, de nem értettem a hype-ot. aztán amikor utána megint a rendes fogkefémmel mostam fogat, akkor megvilágosodtam, hogy wow ez tényleg teljesen más érzés!

bocsi ez most valószínűleg olyan lesz, mint valami ócska reklámszöveg, de ha egyszer kipróbálod ezt, utána minden más fogkefénél úgy fogod érezni, mintha kb egy körömkefével sikálnád a fogaidat és nem lesz hozzájuk többé kedved (még ahhoz sem, amit előtte 'szerettél'). tényleg csak így a kontraszt fényében tudom igazán értékelni, ehhez képest az összes eddigi fogkefém durvának, nagyon műanyagnak és ormótlannak tűnik, pedig elég sokféle fogkefém volt már, leginkább tipikus 'népszerű' darabok és önmagukban soha nem volt velük gondom igazából, csak így a curaproxhoz hasonlítva érzem azt, hogy bénák voltak. ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valaki a gagyi, műanyag kínai csizmát lecseréli egy igényes kidolgozású, minőségi bőrcipőre és rájön, hogy ég és föld a különbség a kettő között. a curaproxnál azt érzem, hogy tényleg rendesen tisztít és sokkal jobban odafér a fogaimhoz is, totál más érzés, mint amikor a vastag műanyagsörték maszatolnak a fogaimon. komolyan mondom, nem akarom vele abbahagyni a fogmosást, annyira király.

kinézetre tény, hogy elég hm.. minimál, ezzel amúgy önmagában nincs gond, mert tényleg ezerszer jobb, mint a mindenféle agyondizájnoltz társai, de én két dolgot azért hiányolok kicsit, amiknek tényleg van valami értelmük és nem csak a látszat miatt lettek rárakva a fogkefékre. egyrészt el tudnám viselni, ha a nyelén lenne valami csúszásgátló gumiféle, másrészt pedig amit én nagyon szerettem a többi fogkefémen (bár lehet, ez csak az én kattanásom), az a nyelvtisztítós rész. apróság és nyilván megoldható máshogy is, de ha ezt rátennék a curaproxra, akkor tényleg tökéletes lenne.
az ára valóban húzós kicsit, de nekem van olyan 'kommersz' fogkefém, amit szintén 1000 Ft felett vettem, és jóval a curaprox alatt teljesít, szóval ha így nézzük, megéri. mondjuk én 4 fogkefét használok (2 helyen lakom és mindkét helyen 2 fogkefém van, mert utálom, ha nem szárad ki rendesen a következő fogmosásig, nem is higiénikus), úgyhogy így egyszerre elég nagy beruházás lesz lecserélni az összeset, de kivételesen tényleg azt érzem, hogy nem csak egy sznobizmusból kifolyólag agyonistenített cuccról van szó, hanem tényleg jó.
(soha nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú véleményt fogok írni egy FOGKEFÉRŐL.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

nadalandy

2017. január 16.

Imádom ezt a kefét. Annyira puha és fogbarát. Igaz nem pénztárcabarát, de sokkal kíméletesebb a fogakhoz. Mióta ezt kipróbáltam, csak Curaprox fogkefét használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

senskin

2016. november 2.

Az ultra soft igen(5460) ez pedig egy nagy nem! Hiába soft( 1560 fent a képen), nem jó! Véletlen ezt vettem meg, kár volt. Kemény, és felsértett. Érzékeny, felhúzódott ínynek sem tesz jót, csak ront rajt. Ha jót akartok magatoknak az 5460 szálasat veszitek. :) A kivitelezése jó, de kevés a sörtéje!
Sajnos nem olvastam el a hátoldalát: a soft közepes erősségű, az extra soft pedig...hát igen....a lágy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

chupachups

2016. szeptember 14.

Először kicsit drágállottam de használat után rájöttem hogy nagyon megéri az árát és a hármas csomagolásban nagyon jó áron elérhető! :) Fogorvos ajánlására váltottam mert a többi fogkefe (hiába volt puha sörtéjű) nagyon bántotta az ínyemet és gyakran vérzett. Szerencsére ezzel a fogkefével már nincs ilyen problémám és a puhasága ellenére nagyon alaposan tisztít! :) Másra nem éri meg váltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.