Curaprox

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. január 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Különlegesen puha fogkefe amely kiválóan alkalmazható sebészeti beavatkoások (műtét) után, ha más fogkefe nem használható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 31.

Csodaszer, minden túlzás nélkül.
El sem tudtam képzelni, hogy létezik olyan fogkefe, amivel a sebészeti műtétet követő napon úgy elvégezhető a fogmosás, hogy az semmilyen kellemetlenséggel nem jár, sőt.
Hihetetlenül gyengéden és mégis hatékonyan tisztít.
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki hasonló cipőben jár, mert tényleg a legjobb segítség a bajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 31.

Csodaszer, minden túlzás nélkül.
Hihetetlenül gyengéden és mégis hatékonyan tisztít.