Custo Barcelona

Ár:   6500-7800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 10.

Ár:   6500-7800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: citrus-aromás

Fejjegyek: borókabogyó, limé, bergamot, neroli

Szívjegyek: bors, verbéna, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, benzoin, labdanum, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GNóri

2017. május 4.

A páromat leptem meg vele a névnapján. A helyzet azonban az, hogy én magam is meglepődtem. Ismeretlenül rendeltem meg, ennek a női párját nagyon szeretem, így emiatt, és az összetevők alapján biztos voltam benne, hogy tetszeni fog. A zöld design és a citrusos jegyek miatt abszolút nem ilyen illatra számítottam, azt hittem, hogy egy savanykás nyári illatot kapunk majd.
Valójában ez egy nagyon fülledt, édes illat, ami inkább hidegebb időre való, és akkor is csak alkalmakra. A tonkabab ural mindent, sajnos csak nagyon halványan csillannak fel a frissebb, zöldebb jegyek. Édes, krémes, pikáns, olyan tipikus "öltözz ki" csábítós illat. Még barátkozunk, mert nagyon finom, de nekem kicsit nyomulós.
(A külseje szemet gyönyörködtető.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

(A külseje szemet gyönyörködtető.)