CV Cadea Vera

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• Pre-party Maske: Friss lendületet ad az álomszuszékoknak, élettel tölt fel és bulihangulatba hoz a sárgadinnye- és aloe vera kivonattal. Eredmény: friss bőrérzet.
  • After-party Maske: a sárgadinnye és gyömbér kivonattal pihenést és kikapcsolódást nyújt. Eredmény: kipihent bőr.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

citylight900

2016. július 30.

Nekem a kedvenc arcpakolásom! Nem bántja a bőröm, kicsit talán még hűsíti is, megnyugtatja. A Before party része a kedvencem, (a gél állagú) látványosan javít a fáradt, tónustalan arcbőrömön! Van amikor csak ezért térek be a Müllerbe! Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

pipacs17

2016. június 15.

Az állaga nem az a megszokott maszkos, nekem kicsit olyan, mintha arckrémet kennék fel vastagon... Kiemelkedő hatása sincs, elhasználom, de nem veszem ujra😔

UPDATE: az after-party maszktól 5 perc után elkezdett égni az arcom, és a kipihent bőr helyett kaptam egy gyönyörű vörös bőrt...allergiás nem vagyok semmire, es annak is kicsi az esélye, hogy megromlott volna.. Azért 2*, mert nagyon olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.