Da Vinci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2015. december 31.

Kategória:   Egyéb

justagirl

2012. december 28.

Ha valaha is rágoogleztatok arra, hogy jó sminkecset, mindig a Sigmat, MACet, Bőszecsetet, meg hasonlóakat dobott ki. Szerintem idokolatlanul kevés figyelmet kap ez az orosz szőrből készült ecset. Legyünk őszinték, nem a legolcsóbb, némelyik már a MAC árával vetekszik, ès mivel sok helyen egymás mellett lehet kapni, ezért inkább azt veszik meg.
Tisztántartása egyszerű, sima szappantól sem lesz semmi baja, és megjegyezném, hogy főleg a tusecset változatát minden nap kimosom. Nem tudom, hogy jót tesz e neki, vagy rosszat, eddig nem lett semmi baja.
Maga az ecset kellemesen kicsi fejű, pont oda teszem fel a pirosítót ahova akarom, de már most látom, hogy be kell majd szerezzek egy nagyobbat is, hogy szépen el tudjam kenni.
Ami fájdítja a szivemet benne, hogy a felíratot nem vésték bele az ecsetbe, csak ráfújták, és így elkêpesztő idő alatt lekopik. Továbbá azt sem szetem, hogy ilyen cuki kis nyele van, nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nem cukiskodásra, meg mutogatásra használom a sminkecseteimet. :)
Összeségiben szeretem, remélem sokáig boldogít majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Összeségiben szeretem, remélem sokáig boldogít majd!