Da Vinci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Da Vinci Ferde Szemkihúzó Ecset  4374
Ár: 2700 , Eladó: Edina23
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, 4-es metró vonala, fizetés: személyes átvétel, igény esetén postázom is
saraanna

2018. április 10.

Oké, most értettem meg, hogy mi az, hogy 500 ft-ért 5 csillag egy ecset (essence) és mi az hogy 3500-ért. Tégelyes tushoz használom, gyönyörű, precíz, vékony, nem mozgolódik el, nem hajlik el a festékben vagy válik tőle bumfordivá. Nem is értem, ha a jó készítményekre nem sajnálom a pénzt, az eszközökre eddig miért tettem. Jó minőségű ecsetet mindenkinek! (Főleg aki rendszeres használó, aki csak két hetente a szombati bulira használná annak jó az essence)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

bigib

2017. december 20.

A legjobb ecset. Valamiért csak a tégelyes tusokban bízom, de valahogy olyan ecsetet sose sikerült találnom, amivel akár hajszálvékony tusvonalat tudok húzni, akár feltűnő macskaszemeket. Annak ellenére, hogy meglepően kicsi az ecset feje,könnyen lehet vele nagyobb vonalakat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

BloodEve

2015. július 9.

Kb. 2 évig volt hű társam a tusvonal megfestésében. A szőr nem szintetikus, hanem valódi szőr, aminek nagy előnye a szintetikusokkal szemben, hogy jobban terül a festék, és nem dobja le magáról az anyagot, hanem megtartja,színtartóbb. A szintetikusak a pigmenteket taszították, ez szinte itta magába. Ha vászonra festek, akkor is jobban szeretem a természetes szőrből készült ecseteket, mert sokkal kevesebb festék elég és a "húzása" is finomabb, lágyabb.
Sokkal hatékonyabban lehet vele dolgozni, méretéből adódóan is, a nyél nem hosszú, kézre áll, rugalmasságát is megőrizte, annyi probléma volt vele, hogy 2 év után ( napi bevetésen) a szálak közt minirés keletkezett, már nem tudtam vele pontos, egyenletes vonalat húzni. Szőre nem hullott, sebbenzinnel, szappannal, samponnal is könnyen tudtam tisztítani, bírta a strapát.
Az ára húzós volt, kb. 3000 ft, de a minősége miatt érdemes rá beruházni. Ha lehetne csillagos hatost adnék neki! 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

justagirl

2012. december 28.

Nekem nem állnak annyira kézre az ilyen ecsetek, de ha választani kell akkor még ez a legjobban. Az essece ecsetével nem vetekszik, simán maga mögött hagyja. Sokan szemöldökkihúzásra használják (nem tudom, nekem az nem kell), meg vízonalra, és ami meglepett, mert csak nemrég tudtam meg tusvonalra. Sajnos csak móst szembesültem vele, hogy ezzel könnyebben megtanultamvolna, de már nem akarok átszokni.
Egyszóval jó, vigyázni kell rá, mert drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Egyszóval jó, vigyázni kell rá, mert drága.