Da Vinci

Ár:   €19.80   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   €19.80
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Cobolyszőrből készült ecset, por alapú szemfestékhez. Csokoládébarna színű nyél, elegáns arany fémrésszel.

• lehetővé teszi a szemhéjpúderek gyors felvitelét
  • segíti a smink tökéletesítését
  • optimális rétegben hordja fel a szemhéjfestéket

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 29.

Tökéletes kozmetikai ecset, professzionális ecsetkészítőtől, amit nem övez nagy hype.
A Pupa is gyárt cobolyszőrből ecsetet, amit korábbról ismerek, az is nagyon jó.
Az ergonomikus kialakítására külön is adnék egy ötöst, jó kézbe venni, ami a sminkecsetnél a szálak mellett szerintem egy nagyon fontos szempont.
Ha már eljut a kezünkig, elégedettek leszünk vele, nem lehet nem észrevenni a minőségét.
Nagyon örülök, hogy bizalmat szavaztam ennek a márkának is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 29.

A Pupa is gyárt cobolyszőrből ecsetet, amit korábbról ismerek, az is nagyon jó.
Nagyon örülök, hogy bizalmat szavaztam ennek a márkának is!