Da Vinci

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Igh12, Módosítva: 2016. július 4.

Ár:   19 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kecskeszőrből készült púderecset, bőr tokban.

Igh12

2016. július 27.

Sok ideig nézegettem ezt az ecsetet - nem egy olcsó darab. Az ára mellett, a kis bőrtok volt az "ellenszenves", azt gondoltam, ez csak egy ürügy arra, hogy még drágábban adhassák el. Végül mégis bekerült a kosaramba.
Tapasztalatom szerint a da Vinci ecsetek a kiváló minőség mellett - megfelelő gondoskodással ( vagy anélkül akár) szinte elnyűhetetlenek. (az első alapozóecsetem tőlük van, minden napos használat mellett, immáron több mint öt éve, egy "szőre szála" sem görbült.)

Mióta megvan, ez a kis kabuki lett a kedvenc ecsetem. Hogy remekül lehet vele dolgozni, nem kérdés. Kicsinysége ellenére az egész arcra jól használható. Kézreáll. Ha pedig úgy van rá szükség, egyszerűen beteszem a bőrtökba (ami, egyébként jó minőségű, és szép) és már repülhet is a táskába. Minden nap többször használom, valahányszor szükségem van az arcom újrapúderezésére, mattosítására. Van más, jó márkától is púderecsetem, de ritka kivételtől eltekintve, csak ezért nyúlok.
Néha magamban azt fontolgatom, milyen nevet adjak neki, annyira cuki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Néha magamban azt fontolgatom, milyen nevet adjak neki, annyira cuki. :D