Da Vinci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Akane

2014. február 3.

Pár éve használom és nagyon szeretem, a nem megfelelő bánásmódra kényes (hálistennek ezt csak máshol láttam), nekem még olyan mintha vadi új lenne, szinte elronthatatlan vele bármilyen tusvonal. Mondjuk krémes tushoz nem annyira jó, szerintem, bár én a krémes és zselés tusokat annyira nem is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

justagirl

2012. december 28.

Már majdnem egy éve használom, és azt kell mondjam nagyon nagyon szeretem. Minden nap legalábbkétszer, használat után kimosom, ha erre nins idő, akkor meg gyorsan átöblítem.
A szálak szépen egybetartanak, mondjuk néhàny néha nagyon csúnyán ki tud állni, ez általában ez újabb mosással eltüntethető, ha meg nem akkor legvégső esetben (max 2szer ha kellett) kihúztam.
Nem ajánlom mindnekinek, mert igaz,hogy a ferde fejű ecsetkihúzóvval könnyebben lehet dolgozni, de nekem csak ez volt nagyon sokáig így ezt szoktam meg. Beletellett egy időbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.