Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 29.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Naurel.hu, 3350 Ft

Az almás virágvíz csodás, lédús almából készült. Használhatod arcodra, nyakadra és dekoltázsodra vagy akár szemkörnyék ápolóként. Spriccelheted közvetlenül bőrödre vagy felviheted kozmetikai korong segítségével.

Teljesen természetes összetevőkkel készült, nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Az Ecocert minősítésével rendelkezik.

Ár: 3350 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2015. június 19.

Igazi frissítő permet! Az arcomon használom és imádja a bőröm. Üdítő, főleg most a kánikulában. Csodás az illata, nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Illatanyagok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Water

Forrás: truth-in-aging, BFT