Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 3350 Ft

A Dabba speciális virágvíze pezsdítő mentával készült, mely frissességgel és üdeséggel ajándékoz meg.

Kiválóan tisztít és tonizál. Permetezd minden nap közvetlenül arcbőrödre, nyakadra és dekoltázsodra vagy vidd fel organikus kozmetikai korong segítségével.

100%-ban természetes, nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, alkoholmentes, környezetkímélő. Ecocert minősítéssel rendelkezik.

Ár: 3350 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rosetta5

2016. március 10.

Én gyakorlatilag tonik helyett használom. ph-kiegyenlítésre kerestem valamit, ennél szebb összetevőjű, természetes arcvizet nem találtam! A borsmenta frissít, különösen melegben lesz nagyon jó permetezni vele a bőrömet, most a cickafark változatra fáj a fogam, problémás bőr ellen állítólag nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Illatanyagok: Mentha Piperita Flower/Leaf/Stem Water

Forrás: truth-in-aging, BFT