Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Illatos virágos permet, mely kiválóan tisztít és tonizál.

Csak permetezz egy keveset arcodra, nyakadra és dekoltázsodra, élvezd, amint bársonyosan puha bőrrel ajándékoz meg!

100%-ban természetes, nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, alkoholmentes. Ecocert minősítéssel rendelkezik.

Antoniamija

2016. január 22.

Én teljesen elhagytam a tonikot emellett a virágpermet mellett! Fantasztikus érzés arctisztítás után a bőrnek, remekül hidratál és felfrissíti a bőrt! Folyton rosáceás tüneteim vannak, állandó nyavalyám a bőrpirosodás, de mintha enyhült volna a helyzet, mióta ezt a virágvizet fújom a bőrömre. Szépen porlasztja a folyadékot, nem ragad, megy az öt csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 22.

Forrás: truth-in-aging, BFT