Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Naurel.hu, 3350 Ft

A kamillás virágvíz kiválóan tisztít és tonizál. Összetevői gyengédek a kipirosodott, viszkető bőrrel.

Használható az arc, nyak, dekoltázs és a szemkörnyék érzékeny bőrének ápolására. Kiváló napozás után. Élvezd, amint kíméletesen bevonja a napsugarak által felhevült, kiszáradt bőrt.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, alkoholmentes, környezet- és bőrbarát.

Az Ecocert minősítésével rendelkezik.

Ár: 3350 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

evelinmolnar

2015. június 25.

Nagyon problémás a bőröm, így félve kezdtem használni, mert volt pár készítmény, amellyel melléfogtam. Szerencsére ez a kamillás virágvíz hozta azt, amit vártam tőle. Naponta többször is használom az arcomon és szerintem láthatóan szebb lett a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Illatanyagok: Chamomilla Recutita Flower/Leaf/Stem Water

Forrás: truth-in-aging, BFT