Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

A speciális permet a réti legyezőfű mézédes illatú bimbóiból készült. Kiválóan tisztítja és tonizálja a bőrt.

Használhatod a mindennapos arcápolás során, vagy egyszerűen, ha csak felfrissülésre vágysz. Permetezd közvetlenül orcádra, nyakadra és dekoltázsodra! Jó hasznát veszed napozás után, gyengéden kényezteti a kipirosodott bőrt.

Magaddal viheted szaunázni vagy a gőzfürdőbe, de jól jön szemkörnyéked felfrissítésekor is.

Teljesen természetes, nem tartalmaz káros adalékanyagokat, alkoholmentes. Az Ecocert minősítésébez rendelkezik.

petoandika

2016. június 20.

Az illata először engem sem győzött meg, de többszöri használat után meg lehet szokni. Nagyon jó kis termék, felfrissít, szerintem nálam nyáron alapdarab lesz! Újra vevős lesz, ha elfogy; csak ajánlani tudom. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

katka1123

2015. december 23.

IMÁDOM! Az illata az elején nem tetszett,de már megszoktam. Minden nap használom és az arcom simább,szebb lett. Sokszor újra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

kovikata

2015. december 15.

Régóta nagy rajongója vagyok a virágvizeknek. Egy fárasztó napon nincs is annál kellemesebb, mint amikor az ember felfrissíti az arcát egy kis üde permettel. A réti legyezőfű illata engem a nyári, mezei sétákra emlékeztet, úgyhogy különösen kedves nekem. Mindig nálam van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Forrás: truth-in-aging, BFT