Dabba

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Naurel.hu, 3350 Ft

Arcod meghálálja a speciális virágvíz kényeztetését,  ha gyakran küzdesz pattanásokkal, tág pórusokkal. Kiválóan tisztít és tonizál.

Permetezheted közvetlenül a bőrödre vagy felviheted vattával, szivaccsal, kozmetikai koronggal!

100%-ban természetes, nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, alkoholmentes. Ecocert minősítéssel rendelkezik.

Ár: 3350 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Lencseee

2018. január 7.

Szerintem borzaszto az illata,ellenben meses a hatasa. Csuda kis fermentalt permet ez!(Mondjuk ezt a hatast nem egy spricc okozza,hanem 3×2spricc. Nekem ez alapjan van ertekelve.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

regerbeatrix

2017. március 30.

Minden használatkor, mintha újjászületne a bőröm tőle. Kellemes az illata, nem erőteljes, pont olyan, mint amit szeretek. Könnyen beszívódik a bőrbe, nagyon frissítő. Az arcbőröm egyszerűen imádja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

rosetta5

2017. február 1.

A kedvencem! Korábban már sokat hallottam a barátnőimtől, hogy használnak arcpermetet, de őszintén szólva nem nagyon tudtam mit kezdeni az információval, valahogy én nem igényeltem. Aztán múlt nyáron annyira megigézett ez a vadmálna víz, hogy rendeltem belőle és azóta egyszerűen nem tudok betelni vele. Mindig annyira frissé teszi az arcomat, valahogy a hidratálóm is könnyebben beszívódik. Nagyon szeretem és az illata isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

hessviky666

2016. szeptember 13.

Próbálkozok, hogy mi a legjobb a bőrömnek, mi az ami a legszebbé varázsolja. Már 3 éve csak natúr kozmetikumokat használok, de azért mindig keresgélek, hogy mikor mi a legjobb. Ezt a terméket is megvettem. Reggel és este arctisztítás után, de még hidratálás elött fújom be vele az arcomat. Nem sok minden történt azon kívül, hogy több pirosas, vizenyős pötty lett az arcomon. Az illata nem rossz, olyan, mint egy frissítő tea. Testpermetnek elhasználom, de sajnos az arcomon nem segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

kismadár

2016. június 28.

Engem is a párom lepett meg vele, nagy örömömre. :) Csak tonizálásra használtam, arctisztítás után, de még krémezés előtt. Frissít, kissé hidratál, nyugtat, és egységesebbé teszi a bőrt. Sokáig elég. Nagyon szerettem használni, ezerszer jobb ez a természetes kis víz, mint a bolti műanyag tonikok, de azt el kell mondanom, hogy ne számítsatok isteni málna illatra, mert az nincs neki. :) Inkább málnalevél illata van, de ez természetesen nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

nanija

2015. május 29.

A szülinapomra lepett meg a párom ezzel a virágvízzel. Lágy, könnyű, illatos, friss! Nem tudok betelni vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

Forrás: truth-in-aging, BFT